2733
2734
عنوان

با چه رویی میگن جوونا ازدواج کنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 58 پست

حالا تو اين اوضاع گروني و كرونا و دردو كوفت و زهر مار.....فقط راهپيمايي ٥تا اخوند تو قم براي حجاب نداشته بعضي خانم ها😐

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببخشید اسی بچها کسی میدوته طلا پایین میاد یا نه یه چند نفری گفتن نمیدونم تا چه حد واقعیه

واقعا کی میدونع؟ من که پنج ماه پیش گرمی پونصد فروختم میگفتم عمرا دیگع بالاتر ازین بره مگه جنگ شع

خداجونم مواظب بچه م باش ...بند بند دلم به بند بند وجودش بستست..خداجونم هدیه قشنگت و سالم و سلامت به دستم برسون...قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم...
ببخشید اسی بچها کسی میدوته طلا پایین میاد یا نه یه چند نفری گفتن نمیدونم تا چه حد واقعیه

تو این مملکت کی خبر داره جز خودشون که کی بخرن و بفروشم

ما مردم به جای این که به فکر کار و زندگی و خوشی باشیم کارمون شده چک کردن طلا و دلار 

before i die i want to be happy and make others happy
2740
حالا تو اين اوضاع گروني و كرونا و دردو كوفت و زهر مار.....فقط راهپيمايي ٥تا اخوند تو قم براي حجاب ند ...

اینا پررو هستن کل دعدغشون اینه

بودجه مملکت میزارن واسش

اینستاگرام و حجاب خانوم ها و خون ما رو تو شیشه کردن

before i die i want to be happy and make others happy
تو این مملکت کی خبر داره جز خودشون که کی بخرن و بفروشم ما مردم به جای این که به فکر کار و زندگی و خ ...

اخه میخام بفروشم 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
اینا پررو هستن کل دعدغشون اینه بودجه مملکت میزارن واسش اینستاگرام و حجاب خانوم ها و خون ما رو تو ش ...

از امضات معلومه خيلي از اين وضعيت ناراحتي

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2706