2737
2734
عنوان

با چه رویی میگن جوونا ازدواج کنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 58 پست
معني امضات خب اينه كه قبل از اينكه بميرم دلم ميخواد حوش حال باشم و چيزاي شادي داشته باشم.

کلا منظورم این که دلم می خواد آدم خوشحالی باشن و دیگران هم خوشحال کنم

من کلا آدم خوش بینی هستم و تا تونستم هم از زندگیم لذت بردم و می برم

این اوضاع کشور می بینم دلم پر غم میشه

حیف ایران و مردم

before i die i want to be happy and make others happy

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کجایی که رو خونه فقط ۱۵۰ اومد  باز خوبه که زیاد نیست ان شالله همه جوان ها خوشبخت میشن

خونه کوچیک، ۵۶ متری ، تهران ،  همین چندماه پیش خریدیم ، من دست پایین گفتم ، بالاشهر نیس

before i die i want to be happy and make others happy
کلا منظورم این که دلم می خواد آدم خوشحالی باشن و دیگران هم خوشحال کنم من کلا آدم خوش بینی هستم و تا ...

فقط حيف ايران 

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2740
یه روزی بیاد ایشالا اونااا برن چرا ما بریممم

اونا که نمیرن 

میخاستن برن چند ساله رفته بودن فعلا دارن خون منو امثال مارد میخورن و میمکن و جیب پر میکن

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
ایشالا خودش بره کانادا با پولامون حال کنه😂

الان که خبر ازدواجش اومده تو اینستا 

‏آرزوها تاریخ انقضا دارن، زمانش که بگذره برآورده شدنشون بی معنی میشه.                                   میشه واسه برآورده شدن آرزوهام صلوات بفرستین😘