2733
2739
عنوان

خودارضائی فرزند

2302 بازدید | 91 پست

با سلام دخترم یه سال و نیم داره خودارضائی میکنه رو عروسک و اسباب بازیهاش میخوابه و فشار میده بدجوری اعصابم رو خرد کرده خواهشمندم کمکم کنید چند بار بدجور زدمش و رو سرش داد زدم ولی افاقه نکرد که نکرد چکار کنم تا آبروم رو تو جمع نبرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگه داریم؟   😨😨😨😨

چیزی دیده؟؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738

حتما شما یا کسی رو دیده.این اسمش کنجکاوی جنسی نه خود ارضایی.

جیغ وداد بیشتر تحریکش میکنه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

اون نمیدونه دارن اشتباهی انجام میده فکر نکنم زدنش راه درستی باشه ... فقط باعث میشه اون کار رو جلوی شما انجام نده وتو خلوت انجام بده !

نوار بهداشتی معطر دیگه چه کوفتیه؟!انگار وسط جنگ تیر خوردی؛ یکی بیاد گلاب بپاشه روت😂 می‌تونم راجع به آریتمی قلبی و پرولاپس طبق تجاربی که در طول بیماری داشتم، کمکتون کنم❤️ 
2706