2733
2739

خانواده نامزدم...خیلی فرق میذارن بین نامزدم و برادرش... هرچی میخوام دوسشون داشته باشم یاد تبعیضا و فرقای ناحقشون میفتم و دلم میشکنه خییییلی... ناحق فرق میذارن چون کار و زحمتا به عهده نامزد منه داداشش هیچ کاری نمیکنه، حتی خونشون هم درست نمیاد، براش همه چی خریدن خونه و ماشین و... اما نامزد من همیشه باید توی تنگنا و سختی باشه و براشون مهم نیست.. تازه اون مجرده و انقدر توی رفاه و نامزد من ک قراره متأهل بشه به فکرش نیستن

زندگیم مختل شده سر این قضیه دیگه اعصابم خیلی ضعیف شده و افسرده شدم😔😔😔 چرا من انقدر باید کم شانس باشم؟! 💔💔

الهی زندگیتون سرشار از انرژی مثبت و آرامش و شادی باشه و انقدر غرق در خوشبختی بشین که هیچ راه نجاتی نداشته باشین😍🌿 حال دلتون خوش و سرتون سلامت💕💕

بی خیال باش

توجه نکن

من الان‌نزدیک دوساله قهریم

تازه پی بردم بابا شوهرمنم مثل خودمن خواهر میخواد .مادر میخواد. 

بچه دارشم بچه من عمه میخواد

میگم کاش توجه نمیکردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درکت میکنم درست مثل شوهرمن وقتی عقدمابودیه شلوارنوبراش نگرفته بودن یه شلوارکهنه که زانوش وصله داشت پاش ابروم جلوهمه رفت یه سرویس توارزونی ده سال پیش نگرفته اما امسال توهفته ی پیش برا اون زن برادرش گرفتن

اگه اینجا موندم توی این سایت دلیل تنهایی نیست .دلیلش تویی که شدی نفسم اخه بی نفس که نمیشه زندگی کرد💓💓💓
2728