2733
2734
عنوان

گوشوارمو بفروشم يا گوشيمو؟؟؟

199 بازدید | 14 پست

طلا حيفم مياد واقعا چون داره گرون ميشه ديگه ام نميتونم بخرم ...سهام عدالتمو بخام بفروشم کسي ميدونه بانکا الان ميخرن؟ دو مليون پول لازمم واقعا نيازش دارم

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

بانکی ک شماره شبا دادی

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه گدشواره و گوشی بفروشی به هیچ وجه دیگه نمیتونی بخری 

قرض کن بعد جمع کن پس بده

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2731
چه گدشواره و گوشی بفروشی به هیچ وجه دیگه نمیتونی بخری  قرض کن بعد جمع کن پس بده

هيچکس نيست بهم قرض بده 

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
۳۰ درصدش میشه نزدیک ۴ میلیون فک کنم الان ۵۰۰ سهم عدالت شده ۱۶ میلیون فقط ۳۰ درصدش. رو میتونی بفروش ...

کجا بفروشم

2738
سهام عدالت و که حال حالا نمیدن 

خوب کجا بفروشم لاقل

گوشیو طلاحیفه ولی گوشی زود میتونی بخری

سهام عدالتمو چ کنم ؟ چطوري بفروشم

کجا بفروشم

باید همین الان سجام ثبت نام کنی با خطی که شماره به اسم خودته

بعد برات یه کد ۱۰ رقمی میاد  فردا برو پست بانک  احراز هویت انجام دادی بعد باید بری بانک

😔میشه برای باردار شدنم صلوات بفرستید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم😔
باورکن بلد نیستم

نفروختي 

2706