2737
2739
درست شنیدی تصمیمت لایک داره👍👍👍

شما سزارین شدی ؟؟ خواهر شوهرم اختیاری ماه پیش سز شد میگه مردم از درد بعد عمل منم باردارم کلی استرس گزفتم

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعا واقعا طبیعی بهتره ولی نه تو این شرایط کرونا یی نه تو این بیمارستان ها نه با این پزشک های بی حوصله که آدم از صد جا بخیه میخوره آمپول فشار و هزار بدبختی، سزارین یه فداکاری بزرگ هست که مادر به خاطر بچه انجام میده، من دو بار بیمارستان خصوصی سزارین شدم سخت بود ولی بسیار راضی ام

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2740
شما سزارین شدی ؟؟ خواهر شوهرم اختیاری ماه پیش سز شد میگه مردم از درد بعد عمل منم باردارم کلی استرس گ ...

نه من الان پسرم  ۷ سالشه خدا رو شکر راضی ام

تو این مدت نه جای بخیه هام دچار مشکل شد 

نه هیچ چیز دیگه ، خوب بود

دخترمن طبیعی دنیااومد.‌دخترجاریم سزارین..دخترجاریم خیلی باهوش تر از دختر منه...

ربطی به هوش نداره عزیز

فقط سزارین دو هفته از طبیعی زودتر به دنیا میاد

اون دو هفته و تغییرات اندکی که تو زایمان طبیعی برا بچه هست، تو سزارین نیست

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
نمیتونم بگم تجربم ازکجاست چون دفعه قبلی که گفتم تایه هفته اعلان هام ترکیدانقدعکس وازمایش فرستادن برا ...

اها گرفتم تجربتون از کجاس😉میشع از درد های بعدش برام توضیح بدین؟؟خواهر شوهرم راست میگه درد بهعدش زیاده ؟؟

نه من الان پسرم  ۷ سالشه خدا رو شکر راضی ام تو این مدت نه جای بخیه هام دچار مشکل شد  نه ...

اون موقع بعد عمل  درد نداشتین .بی حس بودین؟؟

یک چیه دو چیه  ؟

این چجور نظر سنجی گذاشتنه؟ 

2 چیه

یک چیه

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2706