2733
2734
عنوان

چه بلاهایی سر بقیه آوردین بیاین دور هم بخندیم😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 5296 بازدید | 234 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@yasminehdyt    

@دخی_بهمنی    

@گل83فروردینی    

@بانو_ملکه    

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 
یبارم سر کلاس یکی از دخترا خوابیده بود من بایکی از دوستام داشتیم شوخی میکردیم کلاسم ساکت ساکت معلم گ ...

خیلی نامردی😂😂😂😂😂😂😂😂

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
2728
@yasminehdyt     @دخی_بهمنی     @گل83فروردینی     @بانو_ملکه ...

سلام سلام😃💖

ممنون که تگ کردی☺💖💖

فعلا هیچی یادم نمیاد🙁😅😅

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی 😌عاشــ❤ـقــتم yalda😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤
آخ راستی پسرخالتو خدابیامرزدش    

عزیزی ممنون.خدا رحمت کنه همه اموات رو

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
@yasminehdyt     @دخی_بهمنی     @گل83فروردینی     @بانو_ملکه ...

سلام گلم😍😘🥰❤

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 

من خودم اخر شوخی و خنده ام 

یعنی هر روز سربسر دوستام‌میذارم و کلی میخندیم 

شاعر اهل دلی میگفت که 

شده تا بحال حال کسی خوب کنی

خنده برلب  بیاری بر بنده خدایی 

حال خوش دوران دگر چند روزیست

شده در دوران خوشت خنده کنی

کاش خنده کنی قهقه زنی شادی کنی

غم دل دوستان رو همه شادی کنی

چه خوب چه بد این شعر رو خودم فی البداهه نوشتم 

بازم اگه خوب بود قابلی نداشت

بد هم بود به خودم مربوطه 

2738

😬 همین امروز صبح مامانم داخل جای سس قرمز ریکا ریخته بود به اشتباه هم در یخچال بود ،،،منم دادم به داداشم بیچاره ساندویچش به باد رفت😐 تازه جالب بود میگف ایم آبه چرا ،مامانم میگف بهمش بزن درست میشه ،بهمش زد کف میداد بیرون

آنقدر دوستت دارم که ای کاش کسی اینگونه مرا دوست میداشت..... ❤
سلام سلام😃💖 ممنون که تگ کردی☺💖💖 فعلا هیچی یادم نمیاد🙁😅😅

سهلام😁💛

خواهش میکنم باعشه یادت اومد بوگو😁🧡💚

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 
سلام گلم😍😘🥰❤

سلام عزیزم😊❤😍

2706