2733
2734
عنوان

پوشک

91 بازدید | 4 پست

سلام، پسرم ۲۹ ماهشه.. دو ماه پیش از پوشک گرفتم.. خیلی خوب. همش‌ میگفت، میرفتیم‌دسشویی کارشو‌میکرد.. اما الان چند روزه تو شورتش کاراشو‌میکنه.. حتی دیگه به من نمیگه ک تو‌شورتش دسشویی کرده .. چیکار کنم؟! 

هر نیم ساعت ببر دستشویی 

لابد از بازیگوشی یا تنبلی نمیگه

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در کل سخته، خیلی سخته، من الان درگیر پوشک گرفتن بچه دومم هستم، واقعا هر مادر باید بگرده قلق بچه خودش پیدا کنه، شاید جایزه و تشویق برای بچه تون جواب بده ولی استرس بهش وارد نکن که بیچاره میشی و کمترین ضررش میشه شب ادراری حتی در سنین مدرسه

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2731