2733
2734
عنوان

خاطرات شگفت انگیز این جانب😬😂

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 34 پست
من یبار کلاس سوم بودم مامانم یه حرفی درباره دوستم زد منم مثل خر بچه بودم رفتم گفتم بهش  مامانم ...

الهی عزیزم درکت میکنم😂

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا خو نزدی تو سر داداشت زدی زمین فقط؟ 

اگه میزدم تو سرش یه بلایی سرش مییومد اون موقع دیگه مامانم نمی‌داشت زنده بمونم😂😂😑

وای حیف اون ظرف من مامانت بودم به هزار قسمت تقسیمت میکردم

خودم تعجب کردم چرا مامانم کاری باهام نکرد تازه می‌گفت اشکالی نداره چشم عمه هات بود خورد به اون 😂😂😂😂

2728
الهی عزیزم درکت میکنم😂

یبار از شدت حرصم دست آبجیمو زدم به شوفاژ انقد نگه داشتم کف دستش سوخت 

نمی‌دونم هدفم چی بود ولی خودمم گریه میکردم پا به پاش😐

اون بیشعورم بعد از ده سال جلو همه میگه 😐😐😐😐

آبرومو کلا برده 😐🤐

صدبار حلال کرده ها لعنتی😂😂😂😂

یبار از شدت حرصم دست آبجیمو زدم به شوفاژ انقد نگه داشتم کف دستش سوخت  نمی‌دونم هدفم چی بود ولی ...

واییی منم خیلی از این کارا میکنم😂🤦

این پروفایل های متحرک و از کجا میارین😐؟

گیفن عزیزم بجای عکس گیفم میتونید بزارید

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2738
اگه میزدم تو سرش یه بلایی سرش مییومد اون موقع دیگه مامانم نمی‌داشت زنده بمونم😂😂😑

خو اینجور فقط ب مامانت ضرر زدی میرفتی لباساشو پاره میکردی حداقل  ن آخه حرصم گرفته منو داداشمم همش ازین مصائب داریم 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

یکبار منو خواهرم بچه بودیم ی فیلم مثبت هجده پخش کردن که یارو رفت خودشو دار زد اونم گفت بیا بریم ماهم امتحان کنیم ،هیچی دیگه رفتیم تناب دار رو چیدیم زیرشم بالش گذاشتیم ،همیشه  برای چیزای خطرناک منو می‌فرسته جلو گفت تو اول برو منم رفتم سرمو گذاشتم تو تناب این ب ی ش ع و رم بالشتارو از زیر پام کشید ،واااای من داشتم خفه میشدم صورتم سرخ و سیاه شد اصلا نمی تونستم داد بزنم اونم فقط نگاه میکرد و میخندید آخر داداشم اومد منو دید مثل چی دوید منو بغل کرد بعد مامانمو صدا زد اومد حلقرو از گردنم در آورد ،حس مرگ داشتم واقعا خدامنو نجات داد

میشه لطفاً برام صلوات بفرستید ⁦❤️⁩🧡💛💚💙💜⁦❤️⁩
یکبار منو خواهرم بچه بودیم ی فیلم مثبت هجده پخش کردن که یارو رفت خودشو دار زد اونم گفت بیا بریم ماهم ...

واقعا خاطرات شما ها رو می خونم متعجب میشم

اخه من چرا اینجوری بودم

ادم انقدر بی ازار ؟؟  

انقدر مثبت  

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

منم یبار باکبریت بازی میکردم دبه های نفت هم کنارم بود یهو همه چی اتش گرفت منم فرار کردم رفتم توکوچه نشستم خودمو زدم ب نفهمی اخرش هم همسایه ها اومدن خاموش کردن تالان بعداز 25سال کسی نمیدونه کار من بود

2706