2703
2553
عنوان

خاطرات شگفت انگیز این جانب😬😂

541 بازدید | 34 پست

یه چند تا خاطره میگم که برای دوران جاهلیت این جانبه😂الان یادش میبوفتم تعجب میکنم😂یهب از از مدرسه اومدم داداشمم اومد خونه مامانمم یه ظرف تزئینی خیلی خیلی گنده ولی شیک خریده بود که شب عمه هام میان پز بده😂😬بعد خودش رفت بیرون خرید کنه خلاصه داداشم اینقدر منو اذیت کرد منم این ظرف رو مثل پهلوون پنبه ها بردم بالا سرم گفتم اگه بازم اذیت کنی میندازم ولی اون بازم اذیتم کرد منم اینداختمش زمین به هشتصد قسمت تقسیم شد🤐😂

بعد مامانم اومد هیچی نگفت بهم😬هنوزم تعجب کردم که چرا واقعا هیچی نگفت اون طرف خیلی گرون بود🤐🤦

بیاین بازم میگم شماهم بگین🌸🍃😂

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.

مامان من بود همون کاریو باهام میکرد ک با ظرف کردم

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

وای حیف اون ظرف

من مامانت بودم به هزار قسمت تقسیمت میکردم

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برو از مادرت بپرس بیا بگو من این قسمت برام عجیبه.😂

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2456
2714
کلید اسرار:این قسمت مادر عجیب 😮😮

😂😂😂

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
برو از مادرت بپرس بیا بگو من این قسمت برام عجیبه.😂

میگه اون موقع خوشحال بودم وگرنه به همون حالت که ظرف رو در اوردی در میاوردمت😂

من یبار کلاس سوم بودم مامانم یه حرفی درباره دوستم زد منم مثل خر بچه بودم رفتم گفتم بهش 

مامانم نمی‌دونم از کجا فهمید آقا یه خط کش ژله ای داشتیم خیلی بلند بود با اون شروع کرد منو زدن آنقدر درد داشت که من فقط جیغ میزدم😐⁦☹️⁩

من بچگی خیلی خوبی داشتم کلا شاد بودم😂یه بار مدرسه نرفتم خونه موندم اون روز رو بعد دوستم داشت از جلوی خونمون با مامانش رد شد منو دید گفت بیا بریم خونه ما منم گفتم باشه بریم به مامانمم نگفتم🙄😂رفتم تا ساعت شیش اونجا بودم مامان دوستم فکر کرده بود به مامانم گفتم اومدم خونمون دیدم زنگ زدن به پلیس😂😂😂😂😂آخرش آقا پلیسه رفت مامانم با دمپایی ابری افتاد دنبالم😂

2706