2737
2739
عنوان

وای کنکوریا استرسسسس گرفتمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 69 پست
فقط راجب کنکور تجربی ریاضی اینا تصمیم میگیرن یا ارشد هم شاملش میشه؟

ارشد و دکترا هم هست

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیج دکتر خبری نیس ی پشت کزاشتن از نشست خبری  روحانیو صب دیدم تووخبراصحبت میکرد گفت اگه مشکل خا ...

خو ینی همه چی ب اون بستگی داره چون اون تو جلسس 

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
2731
اسی دمت گرم خبری شد ب ما هم بگو😂دهن من سرویس شد با این کنکور ... روزی هزار بار ب خدم میگم کاش مث بچ ...

عاییی فک کن الان دانشجو بودیم 

من ک خواب بودم تا الان 

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
2740
فقط راجب کنکور تجربی ریاضی اینا تصمیم میگیرن یا ارشد هم شاملش میشه؟

راجب دکتری ارشد همه

اگه دکتری به تعویق نیفته هیچ کدوم ب تعویق نمیفته

وای خداکنه تعویق بشع حالا فکر میکنن درس نخوندیم.من خودم دو دور کامل خوندم.الانم در حال مرور و تست ز ...

چ ربطی داره ب درس خوندن یا نخوندن

جون هر 2 گروه در خطرههههههه  و خانواده هاشونم همینطور

دوستان من میرم تا 8 اگه خبری بود میام میگم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
این چرا فقط نگاه میکنه مث بز😂هیچی نمیگه

چند دقیقه فقط نگاه میکنه چون فکر میکنه وصل نشده لایوش

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2706