2733
2734
عنوان

وای کنکوریا استرسسسس گرفتمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 69 پست
عزیزم چه جوو میدی 😂😂😂

اقا چن دیقه رفتم تو پیج کنکورسنتر جوگیر شدم  

خدایی یه استوریایی گذاشته فک میکنی کل زندگیت ب اون خبر بستگی داره

میگه خبری در راه است 

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره یا میخای ببینی چیشد برو پیج دکتر نمکی چون روحانی همه چیو سپرده ب اون

پیج دکتر خبری نیس ی پشت کزاشتن از نشست خبری 

روحانیو صب دیدم تووخبراصحبت میکرد گفت اگه مشکل خاصی وزارت بهداشت اعلام کنه ک هست ما میپذیریم نگفت اون مدلی ک تو میگیا .😂

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
2731
برو تو پیج دکتر نمکی روحانی همه چیو سپرده ب اون

دکتر وهاب زاده مشاور دکتر نمکیه همه اطلاعاتو میده..سه ساعت پیشم یک لایو گذاشت برای بچه ها

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
دیوونه شدم دیگه

منم ب خدا تکلیفمون مشخص نیست

هی میگن بخونید

خب ما هم باید برنامه درست و حسابی بریزیم برا خودمون 

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
2738

من ک خسته شدم

میرم ازاد خیرشو ببینم😂😂ولم کنین

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
اقا چن دیقه رفتم تو پیج کنکورسنتر جوگیر شدم     خدایی یه استوریایی گذاشته فک میکنی ک ...

چه خبرررررته 

ن بابا یا برگزار میشه یا تعویق دیگه

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒

ایشالا هر چی خیره پیش بیاد واستون

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت
پیجشو میدی؟

https://www.instagram.com/tv/CCf1uaWqvVp/?igshid=j5zc3wr9eiq4

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2706