2733
2734
عنوان

بچه ها کی ب دعا و جادو اعتقاد داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1039 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها به منم یه شماره بدید خیلی لازم دارم 😔

هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.
درکت میکنم واقعا اونقد زندگیم جهنم شده بود کلا از شدت فشار دلم مرگ میخواست خدا نصیب کافر هم نکنه، با ...

من تهرانم میتونه با واتساپ جواب بده ؟؟

میشه شماره شو به منم بفرستی 

هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.
2738
من تهرانم میتونه با واتساپ جواب بده ؟؟ میشه شماره شو به منم بفرستی 

واتساپ جواب منم داد آبجی، درخواست دوستی میزنم قبول کن شماره بفرستم واست، خودت پیام بده بهش ببین چی میگه. 

انجام کلیه ی خدمات مجازی تلگرام و اینستا :انواع ممبر، فالور، اکانت مجازی، سین و لایک چالش ها، سین پست های کانال ها، ویو استوری، ویو لایو، کامنت پست، لایک اینستاگرام و... (انجام کلیه خدمات مجازی برای نینی سایتی ها با تخفیف)   
واتساپ جواب منم داد آبجی، درخواست دوستی میزنم قبول کن شماره بفرستم واست، خودت پیام بده بهش ببین چی م ...

مرسی عزیز

باشه عزیزم درخواست دوستی رو قبول کن شمارشو بفرستم

شمارش بهم بده لطفا

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
شمارش بهم بده لطفا

درخواست دوستی میزنم قبول کن ابجی

انجام کلیه ی خدمات مجازی تلگرام و اینستا :انواع ممبر، فالور، اکانت مجازی، سین و لایک چالش ها، سین پست های کانال ها، ویو استوری، ویو لایو، کامنت پست، لایک اینستاگرام و... (انجام کلیه خدمات مجازی برای نینی سایتی ها با تخفیف)   
میشه بگید کدوم شهر هستند شماره شونو دارید؟؟

شمارشوندارم ولی نمین هستش ازشهرستانای اردبیل.اسمشم ودوده .نابیناس

وزن اولیه۱۰۶☠️بعدزایمان۹۶🤨بارژیم۸۳😉الان۸۲🫠هدف اول۷۹.۹😍هدف دوم۷۷😍😍هدف سوم۷۵😍😍😍هدف آخر۶۸کیلوگرم🤩🤩فعلا۷۷وخورده ای🥲یکم دیگه این امضاموعوض میکنم.........گفته بودم یکم دیگه امضاموعوض میکنم وزن۱۴بهمن۱۴۰۲ ۷۵کیلو😍😍😍😍😍پیش بسوی ۶۸کیلو🤭😘😘😍😍😍😍
[QUOTE=145371643]یه نامزدی بهم خورده؛ یه ازدواج بهم خورده ؛ نداشتن خواستگار با اینکه موقعیت و ظاهرم ...

اصلا شک نکن

اسم کاربری من یه کلمه آلمانی هست به معنی گنج من عزیز من یه چیزی تو مایه های عشقم.

نکته اول اینه که مطابق حدیثی از امام صادق هر کس به ساحر یا جادوگر یا طالع بین یادعا نویس مراجعه کنه، اگر قبل از این که توبه کنه خدایی نکرده از دنیا بره ، به هر سه تا کتاب اسمانی یعنی تورات انجیل و قران عزیز کافر مرده.

نکته دوم اینکه دعا نویسی یه حقیقته و واقعا وجود داره مطابق ایات قران و این سنتیه که از یهود به جا مونده.

نکته سوم هم اینه اگر یه نفر واجباتشو انجام بده و از محرمات دوری کنه حتی نه در سطح خییییلی بالا، و استمرار به گناه کبیره نداشته باشه  مث دروغ ، هر چقدر هم بداش دعا بنویسن هیچ تاثیری روش نداره

2706