2733
2734

اینکه میگن یکی سحر شده علاعمش چیه من از یکی شنیدم ک مریض حال میشه درسته عایا 

ومن درمیان تمام نداشته هایم خدا❤رادارم🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4679842/ختم-یس سلام به همگی یه مشکل خیلی بزرگی واسم پیش اومده نذر 40یاسین برای امام جواد کردم هرکی هرچقدر میتونه بخونه و واسم خیلی دعا کنه ممنون میشمالتماس دعا تا چهارشنبه وقت

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی؟🥺

رو هرکس یجور تاثیر میزاره دیگه،یکی بختش بسته میشه،یکی از همه نزدیکاش بدش میاد،یکی مریض و مجنون میشه،یکی همش گرفتاری و بستگی تو کارش میشه

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
2738
https://www.ninisite.com/discussion/topic/4679842/ختم-یس سلام به همگی یه مشکل خیلی بزرگی واسم پیش ا ...

من یه یاسین برات میخونم توهم دعام کن

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 

من چون تجربه باطل کردنشو دارم زندگیم پوکیده بود تازه درست شده 

انجام کلیه ی خدمات مجازی تلگرام و اینستا :انواع ممبر، فالور، اکانت مجازی، سین و لایک چالش ها، سین پست های کانال ها، ویو استوری، ویو لایو، کامنت پست، لایک اینستاگرام و... (انجام کلیه خدمات مجازی برای نینی سایتی ها با تخفیف)   

تو قران اومده.من اعتقاد دارم.اما ندیدم ولی شنیدم از اطرافیان که یکی میگفت گوشه گیر میکنه ادمو.بختو میبندن.نسبت به رزق هم شنیدم مشکل پیش میاره.یکی میگف خالشو جادو کردن مثه دیوونه ها شد.

من همین یه دونه ام!
وجود داره چون امامان هم تایید کردن 

اره داره و متاسفانه ی ازخدا بیخبرایی با استفاده ازشون گند میزنن ب زندگی ی بیچاره دیگه.فقط میخوام بدونم علاعم تاثیرش چیه

ومن درمیان تمام نداشته هایم خدا❤رادارم🌻

اره متاسفانه،دختر خاله منم بعد طلاقش اینقدر مریض شده که کلی دکتر‌ر رفته هنوز که هنوزه خوب نشده ده ساله درگیر بیماریهای مختلف شده

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.

من اعتقاد دارم ،از نزدیک هم دیدم که کسی برا پسر خالم دعا کرده کاملا از خانوادش دورش کرد خالم خیلی ناراحت بود ،برا منم کردن و از نامزدم جدا شدیم و بختم رو بستن،حالا میخای چیکار 

2706