2737
2734
عنوان

پیش بینی آینده

| مشاهده متن کامل بحث + 1565 بازدید | 95 پست
این حادثه ای که گفته از نشانه های وقوع قیامته نمیدونم بر چه اساسی اینارو گفته

چ میدونم والا

تازه مامانمم هی میگه آره راست میگه  

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت
*ویروسی به نام کرونا، چهارده قرن است که در قرآن کریم ذکر شده است.* ١- بله، زمان ظهور وی ذکر شده است ...

البته من شنیدم این حرف رو مراجع رد کردن ، هر به صد سال هم یه ویروسی میاد که جهان رو در گیر میکنه و این سوره یه کلیت داره نسبت به بیماری ها و فقط به کرونا مربوط نمیشه

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا منو از رو زمین برداره راحت شم

هرروز ی استرس جدید

دلم میخاد موهااامو بکنم😭

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
2728
چرااعصابت بهم میریخت؟الان نمیگیری؟

ناامیدم می‌کرد از آینده 

اگه میخواستم تلاشی و بکنم نمیتونستم

چون فکر میکردم حرفاش راسته و تلاش من بی فایده س

ن دیگه نمیگیرم

دقیقا روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍خدایا شکرت❤️