2737
2734
عنوان

بد اخلاقی های پسرم

200 بازدید | 17 پست

سلام پسرم دو سال و ده ماهشه من و پدرش دیگه واقعا از دست بداخلاقیاش به ستوه اومدیم از صبح که بیدار می شه فقط بهونه می کنه یا مدان نق می زنه ،دیگه واقعا نمی دونیم چکار کنیم ،انقدر بد اخلاق شده هیچ کس خونمون نمیاد همه فراری ان جایی هم می ریم مهمونی ،میزبان همش لحظه شماری می کنه بریم ،من و پدرشم اصلا شبیه انسان دیگه نیستیم از بس مغزمون و رنده کرده،خیلی هم حرف می زنه ،چیزی به اسم سکوت وآرامش نداریم ،واقعا موندیم چکار کنیم تو رو خدا به راهنماییمون کنید بگید چکار کنیم ،آیا بچه های شما هم اینجورین ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول از اینکه خدا رو شکر بچه ات یه راهکاری داره تو این کرونا کسی نیاد و مریضش نکنه.

بعد برای این بی تابی هاش دلیلی داره.

و سعی نکن به نق زدن ها بها بدی. یاد گرفته با نق حرف میزنه.

2728

بچه همینه نکنه توقع داری کت شلوار بپوشه کروات بزنه بشینه رو مبل یه پاشو بندازه رو اون پاش باهات لفظ قلم صحبت کنه در کنار روزنامه خوندنش

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
2738
نه ماشاالله قد و وزنش خوبه نرماله کاملا

عرضی ندارم😊😘

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
بچه همینه نکنه توقع داری کت شلوار بپوشه کروات بزنه بشینه رو مبل یه پاشو بندازه رو اون پاش باهات لفظ ...

بچه رئیس

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

تغذیه شو درست کن تو نت بخون ببین علتش چی میتونه باشه بازی هایی که هیجان خالی میکنه آب بازی خمیر بازی تو بازی هرچی که انرژی خالی کنه براش آیت الکرسی بخون ماساژ بده کل بدنش 

توخونه خیلی حرف میزنه، دوست داره؟کسی که باهاش بازی کنه،یه دوست براش پیداکن

بچه دور و برم کمه اگرم ببرمش پارک اصلا تاپ یا سرسره بازی نمی کنه فقط دوست داره راه بره انقدر راهم می بره که هم خودش از تفس می افته هم من

2706