2733
2734

سلام . 

شما یا خانوادتون از چه راهکاری استفاده کردین تا تویه دوره اشنایی بفهمین که طرف مقابلتون خسیس هست یا نه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببر خرید چند تا چیز میز بخر میفهمی دیگه یا مستقیما ازش بپرس این چیزی نیست که بخواد مخفی بکنه 

خداجونم فرشته کوچیکمو سپردم دستت انشالله فاطمه س دخترمو تربیت میکنه و من تو اون دنیا شرمنده دخترم نباشم و پاک به دیدنش بیام
2728

اصلا راهکار نمیخواست

هر دفعه رفتیم بیرون حتما باهم یه چیزی خوردیم بدون اینکه من بگم 

گاهی برام کادو میگرفت

همیشه هم همدیگه رو میدیدیم گل میگرفت برام

خداییش خیلی دست و دلبازه 

حتی یه بارم نشده چیزی بخوام بگه نه

الانم که سه یاله ازدواج کردیم خودش میگه بریم اینو بخریم اونو بخریم

سوالای مختلف مالی از جهتهای مختلف😁

مثلا برای مسافرت و ...ترجیح میدین چجوری سفر کنید؟ممکنه بگه هتل برم یا بگه چادر تو پارک😂😂

مثلا درباره پس انداز کردن بپرسی ازش

ک اعتقادی ب روز مبادا داره اصن یا نه

بگو خودتونو آدم حسابگری میدونید؟؟

زیاد باهم بیرون رفتیم

توی یکی از پروژه‌هام هم سرمایه‌گذاری کردن و مثل سرمایه‌گذارهای دیگم خونم رو تو شیشه نکرد برای حق و ناحق کردن

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
2738
سوالای مختلف مالی از جهتهای مختلف😁 مثلا برای مسافرت و ...ترجیح میدین چجوری سفر کنید؟ممکنه بگه هتل ...

خیلی ممنونم 😉😉 راستی شما تو قراره اول چیا گفتین و پرسیدین که اخلاق طرف مقابلتون بیاد رو دستتون؟

میری در یه مانتو فروشی روسری فروشی رد شدنی یه هو وایمیستی میگی این قشنگه؟بعد میگی بعد بیام با مامانم اینو بخرم چقدر زیباس میری بیرون میگی وای چقدر گرممه آدم همش تشنه اش میشه بعد ببین وایمیسته نوشیدنی چیزی بخره بعد ازش بپرس چندوقت یه بار واسه خودش لباس مباس میخره بعد بگو مثلا من سه ماه یکبار یه مانتو میخرم حتما ماهی یه دونه شال و روسری هم میخرم ببین عکس العملش چیه میگه زیاده یا نه بعدم بگو ما قبل کرونا عادت داشتیم پدرم ماهی دوبار مارو میبرد رستوران دوهفته یکبارم از بیرون برامون غذا سفارش میده که مادرم تو زحمت نیوفته و استراحت کنه با دوستامم هرازگاهی میرم کافه شما چطوریه برنامه اتون بازم خواستی میتونم همچنان بگم برات بازم کمک میخوای ادامه بدم تعارف نکن عزیزم😂😂😂

باهم دوست بوديم 

و خودشو ثابت كرده بود

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706