2733
2739

پزوووو خوبه که

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لبت قشنگه لازم نداره رژلبتم مورد پسند منه 

فدات اگه لب بالا و پایینم مثل هم بود بهتر بود لب پایینم گندس  

خواهشا اگه امضامو خوندی دعا کن ک بمیرم از زندگی خستم خیلــــــــــی خسته
فدات اگه لب بالا و پایینم مثل هم بود بهتر بود لب پایینم گندس    

تو طراحی اصول کشیدن لب اینه که باید لب بالا کوچکتراز پایین باشه و جزو تناسبات صورته اگرم ژل بزنی نباید بزاری تناسب بهم‌بخوره خودم رشته ام نقاشی و گرافیکه اینارو میدونم‌که میگم 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
تو طراحی اصول کشیدن لب اینه که باید لب بالا کوچکتراز پایین باشه و جزو تناسبات صورته اگرم ژل بزنی نبا ...

عه جدی چ عالی.همش فکرمیکردم من مشکل دارم لبام قرینه نیس

2740
عه جدی چ عالی.همش فکرمیکردم من مشکل دارم لبام قرینه نیس

تو این زاویه که قرینه بودن یانبودن مشخص نیس تتاسب در اجزای صورتو دیدم وگفتم 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
اسی خیلی روشن نشده  چیکار کنیم طلایی شه

با رنگ طبیعی روشن درنمیاد ک عزیزم با قهوه و بابونه اینجوری میشه اگه روشن میخوای رنگ بگیر با مواد طبیعی نمیتونی خیلی روشن دربیاری

با رنگ طبیعی روشن درنمیاد ک عزیزم با قهوه و بابونه اینجوری میشه اگه روشن میخوای رنگ بگیر با مواد طبی ...

اخه یبلر موهات باز بود عکس گذاشتی روشن بوددد

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
2706