2733
2739
عنوان

بی اشتهایی دربارداری.عدم وزن گیری

88 بازدید | 12 پست

سلام فردا ازمایش غربالگری  اول دارم .سر پسراولم اصلا حالت تهوع وویار نداشتم دومی خیلی کم سومی اصلا اشتها ندارم دکترم خانوم صالحی هستن واقعا عالی اسید فولیک واهن ودیمترون وویتامین دادن ولی خیلی خیلی نگرانم ماسک میزنم غذا درست میکنم با چه بدبختی ولی اصلا هیچ اشتهایی به هیچ میوه وغذا وخوراکی ندارم در کل 24ساعت شاید یک وعده اونم به زور بقبه بخورم شماهام همینجوری بودین حاملگی تون واقعا نگرانم رشد کردخ باشه نکرده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم‌نگران نباش

منم همین بودم

۴ کیلووزن کم کردم

بزور تا ۹ ماهگی ۵ کیلو اضافه کردم

همش فشارم پایین بود روی ۷ و۸

روزی ۶تا۹ باربالا میوردم

هیچیییی نمیخوردم

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
2731

دکتر گفت تا 20هفته عدم وزن گیری طبیعیه افزایش اشتها پیشکش من اصلا اشتهایی ندارم بعضی وقت ها با گیره استخر باید غذا درست کنم تازه غذا بیرونم میگیرین یا میخرن درحد چند لقمه

خب باید رشد کنه الان اول خرداد رفتم چکاب68بودم  اخرهای خردادم رفتم 68بودم .

از اون طرف زنده باشه پسر اولم خیلی خیلی بازیگوشه

سر بچه های اول سن مون کمه حوصله مون زیاد هم زیاد میخوریم هم دعا وقرآن زیاد میخونیم سر بچه های دوم سوم و.. ناشکری نشه انشاءالله اصلا حال وحوصله خودتم نداری این کرونا هم که اومده دیگه اصلا بد از بدتر 

2738

من بچه زیاد دوستداشتم ولی زود بود خداخاسته بود .هنوز اونقدر پخته نیستم برای تربیت بچه هام بعدم پسر دومم دوسال و6ماهشهه 

ولی قاسم مامان تو راهه اسمش قاسم ابراهیم یا هادی صداش میکنم 

توکل به خدا فعلا یاعلی