2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موهای منم تک و توک سفید شده و امکان نداره موهامو رنگ کنم

برای امثال شماهم متاسفم

نژادپرستی که پیرزن پاکستانی رو شلخته و زشت میدونی

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2728

دقیقا‌ الان‌ من‌ این‌ شکلی‌ شدم‌ کپی‌ برابر‌ اصل

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
2738
تو ک این تیپو قیافرو دوس داشتی همون ایران میموندی سنگین تر بودی چرا رفتی

عزیزم مگه همه واسه لخت شدن و تیپ زدن میرن خارج از کشور ....ایران ب درد ادمهای ازاد فکر نمیخوره ....اینجا احساس ارامش نداشته رفته ....بعدم تیپ زدن شخصی و سلیقه ای دیگه ....خوشش میاد اینطوری باشه ...

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
اخه این چ سر و قیافه ای خدایی ی رنگ. مو مگه چقد وقت میبره؟ خودش کرده مثل پیرزنای پاکستانی😐

همه چیز سلیقه ای حتما دوس نداره ک از چیزای شیمیایی استفاده کنه! 

شاید دوس داره نچرال و خوشگل باشه! 

شاید با همین موهای سفید چند برابر کسایی ک همیشه کاسه رنگ دستشونه اعتماد به نفس داره! 

شاید رفته خارج و فهمیدع بدون ارایش و رنگ مو هم میشه از زندگی لذت برد ! 

شاید دوس داره خودش باشه! 

خب دلش میخواد و اینجوری راحته

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2706