2733
2734
عنوان

کیا از اینا داشتن😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 38 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
یه چیز دیگه بده باهاش‌بازیکنه اینو دیگه نده  گناهداره وقتی اینو دوست داری و نمیتونی بهش بدی بچ ...

اره بخاطر همون گفتم.دوس داشتم بهش بدم.از طرفی هم نوستالژیه دوس دارم نگهش دارم

سی پاره منم ترک چله کن....
2740
۱۸

چون زمان ما از اینا نبود اسباب بازی های ما اون زمان عروسک پلاستیکی بود البته من اسباب بازی خارجی زیاد داشتم چون بابام از خارج کشور زیاد میاورد

**اللهم عجل لولیک الفرج**
اره بخاطر همون گفتم.دوس داشتم بهش بدم.از طرفی هم نوستالژیه دوس دارم نگهش دارم

آره نگهش دار نازه ..

من به عالمه وسایل نگه دلشته بودم ولی دانشجو شدم همه رو دونه دونه به بچه های فامیل بخشیدم (میومدن خونمون میدادم میگفتم برای خودت همه هم نو و خارجی بودنا..) 

فقط یه عروسک نگه داشتم برای دختر آینده ام 😅

که خداروشکر دختردار شدم بهش دادم 

انقدر اون عروسک رو دوست داشتم .. الانم برای دخترمه 

خیلی حس‌خوبیه عزیزم 

شما هم نگه دار اصلا نبخش❤️😘

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
آره نگهش دار نازه .. من به عالمه وسایل نگه دلشته بودم ولی دانشجو شدم همه رو دونه دونه به بچه های فا ...

آخی عزیزم😍😍😍😘

مرسی از راهنماییت گلم

سی پاره منم ترک چله کن....
آخی عزیزم😍😍😍😘 مرسی از راهنماییت گلم

فدات❤️

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706