2737
2734
اون چیه

ستاره4444 مربع رو بگیر برای  هر گوشی پیشنهادات خاصی داره  بعضیا خوش شانسن 

مثلا خودم 5 گیگ ماهانه 10 تومن گرفتم😊

یا 1 گیگ صد تومن 

دنیای من⚽ دنیای شما🌍 صلح طلبم ولی جنگ بلد                    اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن  چون من زبون گوساله ها رو حالیم نمیشه اینجا چندتا گوساله هست که فرار کردن اسمشو نمیارم فک  کنم ساکن استر...✋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم از شانس منه

نمیدونم والا چرا انقدر برات نت گرونه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ستاره ۱۰۰۰ ۶ گیگ میده ۱۸ البته برای شماره های مختلف حجمش تغییر میکنه

بـزرگتـریـن تـرسـم آین اسـت که پــیش از آنـکـه «عــاشـــق شـوم »، بمیرم...                              لینک چالش حرف ناشناس 👇 https://abzarek.ir/service-p/msg/845725         
2731
واسه من که ۵ گیگ ۱۲۹۰۰ که عجب😯

بسته به مصرف هرکس متفاوته.من ۱۳ گیگ واسه یه ما اضافه هم میومد ولی این ماه ده روز نشد تموم شد.خیلی گرون شده تعرفه اش.

پروردگارا مواظب همسر مهربونم و دوتا گل پسر قشنگم که بهترین هدیه هات واسه من هستن،باش.ممنونتم.  
بسته به مصرف هرکس متفاوته.من ۱۳ گیگ واسه یه ما اضافه هم میومد ولی این ماه ده روز نشد تموم شد.خیلی گر ...

یه ماه

پروردگارا مواظب همسر مهربونم و دوتا گل پسر قشنگم که بهترین هدیه هات واسه من هستن،باش.ممنونتم.  
2740
میشه توضیح بدی

ببین من تو اپلیکیشن همراه من، بسته اینترنت می‌خریدم، یه مدته دیدم بسته‌هاش خیلی بد شده، اصلاً یه چیز درست و حسابی نبود توش. شوهرم گفت من از سایت همراه اول می‌خرم بسته‌‌هاش خوبه، منم رفتم تو سایتش، دیدم آره واقعاً بهتره

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
اونم گف برو بستتو از۵۵۵ بگیر😂😂

😞؟

دنیای من⚽ دنیای شما🌍 صلح طلبم ولی جنگ بلد                    اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن  چون من زبون گوساله ها رو حالیم نمیشه اینجا چندتا گوساله هست که فرار کردن اسمشو نمیارم فک  کنم ساکن استر...✋