2737
2739

من روز موعدم بتام ۲۹۲۴ بود همش استرس دارم مول یا خارج رحمی نباشه😞

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

من هفته ۶ ،۶۰۰۰ و خرده ای بود.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بتام ده روز بعد موعدم سی هزار بود

ی دونه بود؟

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
2728
2738

[QUOTE=145340295]من بتام ده روز بعد موعدم سی هزار بود[/

من ۵ روز قبل پریودیم تست زدم پر رنگ پر رنگ بود روز موعدمم ازمایشم بالا بود حالا میترسم همش 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

من روز بعد از موعد 168 بود نمیدونم نرمالع یا نه

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭
شاید دو قلو باشه😍😍

کاش باشه با اینکه یه دخترم دارم میدونم خرج بالاس 

ولی میترسم چیز دیگه باشه 

منم بالا بود اینقدر که یکی دید گفت حتما دوقلو هست ولی نبود

سالم بود 

بارداریت مشکلی نداشت 

برا منم دعا کن

کاش باشه با اینکه یه دخترم دارم میدونم خرج بالاس  ولی میترسم چیز دیگه باشه

استرس نداشته باش ضرره بخدا

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
من روز بعد از موعد 168 بود نمیدونم نرمالع یا نه

سر دخترمم سه روز بعد موعدم ۳۷۵ بود ولی این یکی خیلی بالاس

2706