2733
2739

سلام عزیزان ، 

ببخشید یه مشکل کوچیک پیش اومده واسه شوهرم یکم بحث و درگیری دارن با دوستش سر یه مسئله ! 

حالا شوهرم میگه احساس میکنم فلانی (همون دوستش که با هم مشکل دارن ) همش میخواد به یه طریقی صدای منو ضبط کنه یا پیامی چیزی ازم بگیره و بعنوان مدرک استفاده کنه . 

از طرفی هم شنیدیم که صدای ضبط شده و پیام های واتساپ و اینا نمیتونه توی دادگاه واسه قاضی مدرک باشه ، این درسته ؟ 

ینی اون طرف میتونه صدای شوهرم رو پشت گوشی ضبط کنه و ازش استفاده کنه؟ 

.

من وكيل نيستم اما مشكل مشابه داشتم صداي ظبط شده به هيچ عنوان مدرك معتبري نيست مگر فيلم و اينكه تازه اگه فحشم داده باشه تو دادگاه ازش استفاده كنه بازم مهم نيست فقط جريمه ميده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من وكيل نيستم اما مشكل مشابه داشتم صداي ظبط شده به هيچ عنوان مدرك معتبري نيست مگر فيلم و اينكه تازه ...

اها ینی شوهرم هر صحبتی داره راحت بکنه؟ اصلا فحش و اینا نیستا ، در مودد یه کاری بوده که الان بهدمشکل خوردن و درگیرن فعلا ، 

دوستش اگه صداشو ضبط کنه که قرار بوده اینکار و بکنی ولی الان نکردی و .... میتونه استفاده کنه ازش توی دادگاه؟ 

.

نه مدرک نیست و حتی خودش جرمه به خاطر همین تو جاهایی که دوربین مدار بسته هست اعلام میکنن . 

با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم زخم های حسن ، منتقم حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، مرهم تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست . او می آید پس بترس از خون های زیر چکمه ات ...
2740
نه مدرک نیست و حتی خودش جرمه به خاطر همین تو جاهایی که دوربین مدار بسته هست اعلام میکنن . 

اها ممنون ، خودش جرمه ینی چی ؟ ینی میگن چرا شما صدای فلانی رو ضبط کردی ؟ 

.
اقای پسر بد ، شما کار یا رشتتون اینه ، یا اطلاعات شخصی داری ؟

کارمون همینه وقتی هم بکاپ میگیریم به مشتریی میگیم مدرک نیست ولی قاضی بهتر میتونه تصمیم گیری کنه 

و قاضی هم عقل داره میفهمه 

استفاده از صدای ضبط شده اشخاص به عنوان مدرک در دادگاه فاقد اعتبار است، زیرا ارائه ادله‌ای که از طریق غیرقانونی به دست آمده باشد مورد قبول نیست.

اما ارائه‌کننده صدای ضبط شده اشخاص در مراجع رسمی و دادگاه، طبق قانون اساسی و ماده ۵۸۲ بخش تعزیرات قانون مجازات اسلامی مصوب سال ۱۳۷۵، قابل تعقیب کیفری است

نکته: چنانچه صدای ضبط شده چه در مکالمه تلفنی و غیر آن، متضمن اقرار شخص علیه خودش باشد (مثلا فرد بگوید من به تو دو میلیون تومان بدهکارم) و فرد مقابل از ضبط شدن صدای خود مطلع نباشد، اقرار قانونی محسوب نمی گردد و از درجه اعتبار ساقط است.

با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم زخم های حسن ، منتقم حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، مرهم تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست . او می آید پس بترس از خون های زیر چکمه ات ...
کارمون همینه وقتی هم بکاپ میگیریم به مشتریی میگیم مدرک نیست ولی قاضی بهتر میتونه تصمیم گیری کنه  ...

متوجه نمیشم کارتون چی هس ؟ ینی کار یا رشتتون وکالت و حقوق و ایناس ، یا مرتبط با دوربین مدار بسته؟

.
2706