2733
2739
عنوان

کیا خونشون نامرتب الان 😑🙋🏾‍♀️😑

| مشاهده متن کامل بحث + 3298 بازدید | 263 پست
آره بخدا شوهر منم هر گوشه ی چیزی گذاشته بهانه ش اینه ک اتاق منو دادی ب بچه🤣🤣گفتم ببخش واقعا من معد ...

یه هفته س کمد گرفتیم که شوهرم لباساش بزاره اونجا

هیچ حرکتی نمیکنه،منم بی خیال شدم

کل لباساش یه گوشه حالت تپه شده

۹/۹/۹۹من به آرزوم خواهم رسید🥰خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😑 والا حال ندارم😂 اگه نمی‌ترسیدم رو هم جمع شه امروز حال نداشتم جم نمیکردم،  البته بگم من بچ ...

آخ بچه بیاد ببخشید ی سرویس نمیتونی بری 

با در باز باید بری دو دیقه ای بیای 

ببخش دیگه از این واضحتر نمیتونستم بگم

♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️
من اگه حامله نبودم یه حرکتی میزدم...حمله ور میشدم سریع مرتب میکردم.ولی الان حرکتام لاک پشتیه فقط غصه ...

ن خدایی کار نکن

استراحت کن برا کار وقت هست 

بچه صحیح و سالم بیاد پیشتون🤩🤩

♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️
2738
آخ بچه بیاد ببخشید ی سرویس نمیتونی بری  با در باز باید بری دو دیقه ای بیای  ببخش دیگه از ...

دقیییییییییقااااااااااااا  بادر باااااز، مال من که تا ته باید باز باشه وگرنه غش میکنه از گریه

چقد تو منی و اون اونه    

😆😆😆😆😆

والا من با دوتا بچه و درس وقت حموم هم ندارم دیگه

اون لباساش گذاشته که مثلا من مرتب بزارم تو کمد

نمیخوام کاری کنم ببینم تا کی قراره تو کف خونه ریخته باشه

ن خدایی کار نکن استراحت کن برا کار وقت هست  بچه صحیح و سالم بیاد پیشتون🤩🤩

آره اون که بیشتر رو تخت ولو شدم.پسرم ۴سالشه هر کی زنگ میزنه میگه مامانم مثه یه شیری افتاده رو تخت...یعنی آبرو برام نزاشته. خبر نداره که چه حالی دارم

آخ بچه بیاد ببخشید ی سرویس نمیتونی بری  با در باز باید بری دو دیقه ای بیای  ببخش دیگه از ...

😂 میدونم 

من که کمک هم ندارم شهر غریب مادر شوهرمم آدم مطمعنی نیس باید یه چیزی مثه نرده بذارم در دسشویی و برم به کارم برسم🤣

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
ای خدا پس چرا مردای ما کمک حال نیستن.پس اونایی که کار خونه انجام میدن کجان؟فقط تو فیلماااا

نه هستن زیاددد

به تور ما نخورده خواهر

مرد هست از زن کدبانوتر

شوهر من مثلا یه شب خواست کمکم کنه،قابلمه اب جوش رو ریخت وسط آشپزخونه

گفتم کمکت نمیخوام،فقط نیا تو اشپزخونه دیگه

2706