2737
2734
عنوان

لاپاراسکوپی

195 بازدید | 15 پست

سلام دوستان دکتر بهم برای انسداد لوله رحمیم گفتن باید لاپاراسکوپی بشم، ولی حقیقتا چون بچه ندارم و می خوام بعدش اقدام به بارداری کنم خیلی می‌ترسم. من تعریف دکتر راستگو رو از چند نفر که مشکلشون با لاپاراسکوپی حل می‌شد شنیدم می‌خواستم ببینم دوستانی بودن که پیش ایشون مراجعه کرده باشن و مشکلتون حل شده باشه؟ به چه صورت انجام می‌شه این عمل؟ با بیهوشی انجام میشه؟

من کیست داستم لاپاراسکوپی کردم 

واسه بچه دار شدن ایرادی نداره؟

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه بچه دار شدن ایرادی نداره؟

فک نمیکنم عزیزم کلا خودش درمانه من مشکل شما رو نداشتم کیست توی تخمدانم داشتم لاپاروسکوپی کردم بعد چند ماه هم باردار شدم .بعدم خیلی خوبه لاپاراسکوپی فک کن عمل باز کنن 😖😖

2728
فک نمیکنم عزیزم کلا خودش درمانه من مشکل شما رو نداشتم کیست توی تخمدانم داشتم لاپاروسکوپی کردم بعد چن ...

من استارتر نیستم ک!منم کیست دارم

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

سلام عزیزم. منم یه لوله ام که بسته بود و بعد از دوسال از لولهً دیگرم دچار حاملگی خارج از رحم شدم. البته قبلش هم به خانم دکتر راستگو مراجعه کرده بودم که به من گفته بودن احتمال اینکه این مشکل برام پیش بیاد وجود داره و توصیه کرده بودن که بدلیل چسبندگی، بهتره از روش میکرو یا آی وی اف برای بچه دارشدن استفاده کنم که متأسفانه منجر به پاره شدن لوله و لاپاراسکپی  و برداشتنش شد. اینطور که خانم دکتر میگفت، بهترین روش امروزه، استفاده از IVF هست.

2740

من دکترم گفته باید عمل لاپاراسکوپی انجام بدم برای درمان فتقم بنظرتون حتما باید عمل کنم؟ اسم دکترم اقای دکتر یوسف روحانی منش هست خیلی تعریفشو شنیدم و رفتم پیشش ولی واقعا از عمل میترسم نمیدنم باید عمل کنم حتما یا نه

اگر برای انجام لاپاراسکوپی دنبال بهترین دکتر در تهران هستید دکتر میترا معنوی متخصص لاپاراسکوپی پیشرفته و چاقی هستند که تجربه بالایی در انجام عمل های زیبایی دارند و میتونن شما را در این راه همراهی کنند.