2733
2734

سلام کاربر قدیمی هستم.. یکی از بهترین افراد زندگیم الان روی تخت بیمارستانه واقعا هم نمیدونیم چشه فقط بهمون گفتن بیایید وسایلشو تحویل بگیرید ما تحویل گرفتیم گفتیم چشه چرا بستریه گفت باید خانوادش بیان یا فامیل درجه یک ماهم میترسیم ب خانوادش بگیم خیلی میترسیم چون بهش خیلی وابسته هستن مخصوصا مادرش خودم فکر میکنم کورونا داره جوونه همش ۳۲سالشه تو رو خدا تو رو قران التماستون میکنم براش دعا کنید براش صلوات بفرستید ازتون خواهش میکنم 😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام خواهر جان، لطفا اسمش رو بگو 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2731
سلام خواهر جان، لطفا اسمش رو بگو  

واسه شفای منم دعا کنی آجی جان دارم زجر میکشم

اسمم اسماس

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت

واس شفای بیمارتون صلوات وآیت الکرسی فرستادم

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
2738
واسه شفای منم دعا کنی آجی جان دارم زجر میکشم اسمم اسماس

چشم، انشالله شفای عاجل به حق امام حسین علیه السلام ❤️

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
چشم، انشالله شفای عاجل به حق امام حسین علیه السلام ❤️

ایشاالله الان چند هفتس حالم بده خیییلی محتاجم به دعا سر نمازات دعام کن یادم کن🤲منم سر نمازم دعات میکنم

اسمم هست🌹☘💖

ایشاالله الان چند هفتس حالم بده خیییلی محتاجم به دعا سر نمازات دعام کن یادم کن🤲منم سر نمازم دعات می ...

خدا بزرگه،حتما عزیزم،ممنونم مهربون، لطفا در خواستم رو قبول کن🌹🌹🌹

انشاءالله که هر چه زود تر سلامتیشون رو به دست بیارن.

امضای sayeh6859 رو بخونید، روش حاجت روایی دارن ، مجربه              

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

اگه به بن بست خوردید و مظطر هستید، در دل شب وضو بگیرید و ۱۱۰ بار بخوانید:                

یا قاهِرَ العَدوِّ یا والیَ الوَلی یا مَظهَرَ العَجائِبِ یا مُرتَضی عَلی

سپس صد صلوات اینطور بفرستید:

رَبِّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِِ وَ عَلی اهلِ بَیتِه

و حتما ! صدقه کنار بگذارید ،چون این ذکر سنگینه و بسیار بسیار مجرب است

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2706