2737
2739
عنوان

خانما کمک خواهشا خصوصا مشهدیا

79 بازدید | 10 پست

دنبال یه روانشناس خانواده خووب میگردم قیمتشم مهم نیس فقط کارش عالی باشه.جایی نتونستم پیدا کنم حضوری میخام توروخدا اگه میدونین دریغ نکنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

موسسه راه روشن.. تعریفش خیلی زیاده

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  
آخه کدومشون داخلشون کلی مشاور هست نمیدونی شما کدوم خوبه

ن عزیزم بخدااا.. ولی یه آقای عدالتیانی فکر کنم اونجا هست بازم دقیق نمیدونم.. 

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  
ن عزیزم بخدااا.. ولی یه آقای عدالتیانی فکر کنم اونجا هست بازم دقیق نمیدونم.. 

تماس گرفتم دوتا روحانی و دو تا خانم دارن فعلا برای یه روحانی نوبت گرفتم دعا کن برام عزیزم ممنون

2738
تماس گرفتم دوتا روحانی و دو تا خانم دارن فعلا برای یه روحانی نوبت گرفتم دعا کن برام عزیزم ممنون

خواهش میکنم عزیزم انشاالله مشکلت حل بشه ❤️❤️

خواهش میکنم عزیزم انشاالله مشکلت حل بشه ❤️❤️

سلام عزیزم خوبی؟

خواستم بگم موسسه راه روشن پیش اقای مهاجر رفتم خیلی عالی بود باور کن روی صندلی نشسته بودم دعات میکردم خدا خیرت بود

سلام عزیزم خوبی؟ خواستم بگم موسسه راه روشن پیش اقای مهاجر رفتم خیلی عالی بود باور کن روی صندلی نشست ...

سلام عزیزم ممنونم 😊

خداروشکر عزیزم خیلی خوشحالم انشاالله ک مشکلاتت کاملا بر طرف بشه دلت شاد دوست عزیز🌺🌺❤️❤️❤️