2733
2734
عنوان

باورم نمیشه قبول شدم😑🤐

1334 بازدید | 19 پست

بچه ها کارنامه گرفتم عمومی ها همه ۲۰ تخصصی هارو هم پاس شدم کاش امتحان شیمی رو هم میرفتم غیبت کردم ولی مهم اینه قبول شدم🙉🙉🙉🙉🙉😂😁

لبخند بزن اینم میگذره ❄

خدا رو شکر

صدقه بده حتمن

من و خواهرم هر دو جاری هستیم.و هر دو مشکل داریم برای بارداری..لطفن با دلای پاکتون برامون ‌دعا کنید..ممنونم❤توی تلگرام کانالی هست به اسم @مشاور ریحانه بهشتی،مشاوره رایگان داره امیدوارم همه بهش یه سری بزنید😊توی تاپیکام ۲ تا تست شخصیت شناسی عالی دارم..امتحان کنید😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
عمومی هاهمع 20؟؟؟😐😐😐دراین خونده بودیشونننن خوشبحالت...من شب اخری خوندمشون

حالا عزیزم تخصصی ها گند زدم فک کن معلم فیزیک یه نمره مستمر بهم نداده شدم ۹.۷۵😑 معاونمون گفت اعتراض بزن قبول میشی😑

لبخند بزن اینم میگذره ❄
حالا عزیزم تخصصی ها گند زدم فک کن معلم فیزیک یه نمره مستمر بهم نداده شدم ۹.۷۵😑 معاونمون گفت اعتراض ...

😂😂😂

ریاضی و زبانو چیکا کردی؟من همه رو خوب دادم جز این ریاضی سرطان😢

💖💖💖💖💖💖
😂😂😂 ریاضی و زبانو چیکا کردی؟من همه رو خوب دادم جز این ریاضی سرطان😢

بد دادم ریاضی رو زیر ۱۰ شدم مستمر جمعش کرد زبان هم من جز عمومی ها قبول ندارم😂😂😂🤦‍♀️

لبخند بزن اینم میگذره ❄
بد دادم ریاضی رو زیر ۱۰ شدم مستمر جمعش کرد زبان هم من جز عمومی ها قبول ندارم😂😂😂🤦‍♀️

زبان اعتراض کشوری روش زدن ایقد سخت بوده...چنتا از بچه های ما افتادن..شماها چی؟

💖💖💖💖💖💖