2733
2734
عنوان

پوست 🤦‍♀️

193 بازدید | 16 پست

خانوما من چن روژه یک طرف صورتم کلاااا جوش زیرپوستی شده دلیلش چی میتونه باشه وچیکارش کنم خیییلی اعصابم خورده پوستم هیچ مشکلی نداشت ویکدفعه اینطوری شدم ممنون میشم کمک کنید🙏

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...

نه هنوزخیلی مونده اخه

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از منم همینطور شد پوستم صاف صاف بود بعد یکی دوباری رفتم بیرون همون بار اول ک رفتم بیرون فرداش دیدم انقد جوش زیر پوستی اطراف چونه ک لپم زدم. بعد بهم میگن چون هوا گرم بوده و ماسک زده بودی تهویه مناسب نشده جوش زدی😕نمیدونم چیکار کنم باراولمه اینجوری شدم از فکرش دیونه شدم😭😭

از رو بالشی ات هست زود زود بشور و صورتیت رو با ژل شستشو روزی دوبار بشور و مرطوب کننده بزن

فک نکنم چون من وسواس دارم هفته ای یبار حتما میشورم چه روبالشی چه حوله 😢😢😢

2738
از منم همینطور شد پوستم صاف صاف بود بعد یکی دوباری رفتم بیرون همون بار اول ک رفتم بیرون فرداش دیدم ا ...

اره منم دقیقا فک کن پوستت صافه یهو این همه جوش منم فقط یه طرف صورتم هستش

نمیدونم منم زیر پوستی زیاد میزنم بعدم میکنمش داغون میشه

جاش میمونه لک میشه چرادست میزنی

جاش میمونه لک میشه چرادست میزنی

اره .نمیدونم از بچگی اینجوری بودم یدقیقه ام نمیتونم جوش رو صورت تحمل کنم مخصوصا زمانی که باد می کنه سریییع میخوام بکنمش

لطفا لایک نکنین مرسی💝
اره .نمیدونم از بچگی اینجوری بودم یدقیقه ام نمیتونم جوش رو صورت تحمل کنم مخصوصا زمانی که باد می کنه ...

خیلی عذاب آوره 😭😭😭

خیییلی. ولی جدیدا ماسک میذارم خیلی تاثیر داره

چه ماسکییی ؟؟؟؟

2706