2733
2734
عنوان

چند فرزند بوديم ولي تك فرزند بودم 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1039 بازدید | 110 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترمنم همینه میگه جایی می بینه که بچه ها مامان شوتقسیم می کنن میگه خوش به حال خودم

والا یعنی چی یکی دیگه بیادفقدحواسشون به اون باشه همه چی ماله منه تازه خیلیم خوش میگذره😍👌

سَن بنیم حیاتم سن 💜A💜
حالا جالبه همون حسي كه من دارم خاهر و برادزم هم دارن اونا هم چيزي به من نميگن

بعضیا اینجوری ان 

شوهر منم با داداشش مث غریبه س

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2728
منم دیشب گریه میکردم داداشم گفت چیشده گفتم هیچی دلم گرفته حالا اگه باش راحت بودم میگفتم دلم واسه اون ...

اگه خیلیییی راحت هم باشی نمیتونی به داداشت بگی سرتو میبره داداشاغیریتین 🤭🤭🤭

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...
شما باید با مادرت صمیمی میشدی.منم یک دختردارم تواین شرایط قصد بچه دیگه ندارم باخودم قرارگذاشتم از هم ...

مامانم هميشه سر كار بود. همش ميگفتن پول نداريم پول نداريم و ميرفتن سر كار و منو پيش مادربزرگم ميزاشتن 😔

خدا بهتون سلامتي بده خوشگلا ❤️

من برادرم ی سال ازم کوچیکتر والااا تا یادمه جنگو دعوا بود من ک دیگه ازدواج کردم هم خودم راحت شدم هم اون الانم اصلااااا کاری باهم نداریم...خدارو هزاررر مرتبه شکر میکنم هر روز ک خواهر ندارم میخوام چیکار جز دردسر هیچی نیستن

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
من تک فرزندم 😌عشقه تک فرزندی خیلی خوبه خیلی مثل شاه زندگی میکنی درظمن مامان باباتم باکسی شریک نمیشی ...

دقیقن☺👌

تک فرزندی ک دوست نداره از تک فرزندی در بیاد😁😌  فرفری مامان بابامم 💕
2740

منم بچه اولم دوتا داداش کوچیک تر دارم یکی با چهار سال فاصله سنی یا کمتر. یکیش یازده سال

من ی دهه هشتادیم.خوده 80البته و دیپلم گرفتم.و این یچیز طبیعیه ب چشم خانمای اینجا کوچیک بیام همینطور ک کسی ک 12سالشه ب چشم من کوچیکه ولی این دلیل نمیشه بهش حرف بگم. بیاید تفاوت بین نسل هارو قبول کنیم.همینطور ک ممکنه ی دهه هشتادی بی ادب باشه ممکن ام هست ی دهه ۴0یا دهه60باشه.و درک ربطی ب دهه نداره.شاید فرهنگ ی شهر جوریه ک دخترارو زود شوهر میدن و ی دهه هشتادی. شوهر میکنه و میتونه زندگیشم اداره کنه.و چ دخترایی ک تو سن بالاتر نمیتونن.قرار نیست همه مثل هم باشن.مرسی ک شما تو چیزایی ک ما رومون نمیش ب مادرمون بگیم راهنماییمون میکنید و میتونیم از تاپیکای طنزم استفاده کنیم بجز تاپیکای بارداری....ک البتع بعضیام برای تجربه خوبه.ولی همه ی تاپیکام درمورد بارداری نیست و میتونه برای مام سرگرمی ای باشه.متشکرم
اونا غلط کردن من بچه هام ۳ سال فاصله دارن همه مون روانی شدیم باید حداقل ۵ سال فاصله باشه

انشاالله سلامت باشند اما روانشناسا درست گفتند

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
من تک فرزندم 😌عشقه تک فرزندی خیلی خوبه خیلی مثل شاه زندگی میکنی درظمن مامان باباتم باکسی شریک نمیشی ...

اخه همیشه که پدر مادر جوون و قبراق نیستن. نهایتا پیر میشن و آدمو تنها میذارن. حتی توی پیری کلی نیاز به کمک دارن که وقتی تک فرزند باشی همه چی به عهده ی خودته. آدم بدون خواهر و برادر خیلی تنهاست. من فقط یه دونه خواهر دارم ولی بازم کمیم به نظرم. خودم سه تا بچه میخام😁😁

😂😂😂😂😂 از اين خاهر دهن گشادا نميخام 😂😂😂😂 ببخشيدا ولي خاهر منم همينه 😂😂😂😂

خواهر بزرگترمم اینجوریه😑من راز نگه دار اونام، ولی من هر چی بهشون بگم میرن پخشش میکنن

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂
مامانم هميشه سر كار بود. همش ميگفتن پول نداريم پول نداريم و ميرفتن سر كار و منو پيش مادربزرگم م ...

مریم جون خواهرت مرخص صد؟حالش چطوره؟؟

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
منم تک فرزندم تا حالا راضی بودم با بابام رازام رو میگفتم  ولی الان که ازدواج کردم میگم کاش خوا ...

زیاداینجوری فکرنکن. الان رفت وامدهاکم شده همه یه جوری گرفتارن شماهم بودهمین طوربودید

منم یه برادر دارم هیچوقت باهاش صمیمی نبودم واسم مثل غریبه بود همیشه آرزو داشتم تک فرزند بودم چون پدرو مادرم پسرشونو دوست دارن منم ارتباطمو باهمه قطع کردم اونا گه گاهی زنگ میزنن ولی من اصلا زنگ نمیزنم خونه شون نمیرم 

2706