2733
2734
عنوان

بچه ها سوسیس دونه ای چنده حدودا؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم خواستم همینو بگم عزیزم تو این اوضاع کرونا خودت بری بهتره بچه ها نمیتونن خوب رعایت کنن

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
2731
کی دست میزنه ؟؟؟ مغازه زیر خونمونه،،،باعاش تا دم در میرم ،،، منتهی تو مغازه نمیرم 

تو ک تا پایبن میری خودت برو بخر دیگه

دختر بچه رو خیلی خیلی باید مواظب باشی فرقی نداره دختر و پسر

ب برادر خودتونم میگن اعتماد نکنید

انیتا یادت رفته پارسال

اونم مادرش تنها میفرستااد مغازه 

خودت میدونی بمن ربطی نداره 

2738
تو ک تا پایبن میری خودت برو بخر دیگه دختر بچه رو خیلی خیلی باید مواظب باشی فرقی نداره دختر و پسر ب ...

آره راس میگین خودم میرم پس ،،،

ممنون که گفتین 

من ابروعام کوتاهه آرایش نکنم روم نمیشه برم بیرون،،،بخاطر همون وایس میسن دم در ،،،،،

پریروز توی مغازه بودم یه بچع ۷ ۸ ساله اومده بود تنها یه رکابی پوشیده بود با شلوارک. دسش نون و تخم مرغم بود نوشابه خرید رفت بیرون پشت سرش رفتم تا دم خونشون . 

حواستون باشه تورخدا کار یه دفعه میشه ....

تو ک تا پایبن میری خودت برو بخر دیگه دختر بچه رو خیلی خیلی باید مواظب باشی فرقی نداره دختر و پسر ب ...

ببخشید  پارسال  پسر همسایه  ۶ سالشه  بود رفته بود  مغازه  خرید   اومده بود  به  مامانش  گفت  آقای شلوارم و کشید پایین  محکم   زد  به  پشتم  بعد  با  دوستش خندیدن     مادرشم  به  شوهرش   گفت    چه  دعوایی  شد  که  نگو

2706