2733
2734
عنوان

زندگی بعد از طلاقتون بیاید گپ

| مشاهده متن کامل بحث + 872 بازدید | 64 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب تداعی خاطرع نمیخای چرا این مدل تاپیک میزنی خاهر من.عنوان تامیکت ی جوریه که خاه ناخاه گذشته تداعی میشه.همه مردم هم یکی نیستن برا من چرای طلاقتون مهم نیس ولی شاید یکی میخاد بدونه عزیزم

2728

بچه هم داری؟یه چیزی بگم اصلا ناراحت نشو از طلاقت و بدون که میتونی دویاره زندگیتو بهتر از قبل بسازی فقط باید تلاش کنی ،زن عموی من با سه تا بچه طلاق گرفت چون عموم معتاد بود ،نمیدونی این زن چجوری بچه هاشو بزرگ کرد و خوشبخت شون کرد الان هرسه تا دکتر و مهندس هستن با وضع مالی و اجتماعی عاااااالی😍😍😍😍😍 درحالی که اگطلاق نمیگرفت الان بچه هاش بیسواد و آواره بودن

منم يك سالي و ٤ماهه جدا شدم خداروشكر خوبه بعد طلاق تازه معني حال خوب رو فهميدم خونه بابامم و ي مقد ...

منم تو نامزدی جدا شدم الان یه ساله...

حالم خوب نیست اصلا 

دلم همش تنگ میشه ولی می‌دونم موندن هم چیزی رو درست نمی کرد نه مار درست داشت نه پدرش اجازه میداد درست رو پاس وایسه...

اونم همین که جدا شدیم دورشو در دختر کرد و خوشگذرانی رو شروع کرد هیچ تلاشی برای تغییر نکرد

کنار نیومدم چون تو یه نصف روز زندگیم از هم پاشیده شد چند ماه قهر بودم نیومد دنبالم کار به اینجا کشید ...

اگه نیونده دنبالت دیگه برگشتت حماقته

خانم های عزیزیکه زندگی جدید رو استارت زدید من ۲۸ سالمه و یسال و نیمه جدا شدم اگه دوست داشتین بیاین اینستامrozita.d.71 
2738
خب تداعی خاطرع نمیخای چرا این مدل تاپیک میزنی خاهر من.عنوان تامیکت ی جوریه که خاه ناخاه گذشته تداعی ...

خوب من میخواستم کساییکه جدا شدن بیان بگن از روحیشون تلاششون استقامتشون احوال زندگیشون برنامه و هدفشون قرار نبود که راجب گذشته و چگونگیش حرف بزنیم ک

خانم های عزیزیکه زندگی جدید رو استارت زدید من ۲۸ سالمه و یسال و نیمه جدا شدم اگه دوست داشتین بیاین اینستامrozita.d.71 
منم بعد از سه ماه زندکی جدا شدیم

الان زندگیت چطوره هدفت چیه چیکارا میکنی

اگه نیونده دنبالت دیگه برگشتت حماقته

آره دیگه خیلیا گفتن اون مغروره تو زنگ بزن خودت برگرد نذار زندگیت از هم بپاشه ولی من این کارو نکردم والان طلاق میگیرم حتی اگه منم مقصر بودم باید میومد 

آره دیگه خیلیا گفتن اون مغروره تو زنگ بزن خودت برگرد نذار زندگیت از هم بپاشه ولی من این کارو نکردم و ...

آره وگرنه بعدا دیگه پررو تر میشه

این یعنی براش مهم نیستی و گستاخ تر میشه

مهریتو بگیر حتی شده تعدادی از سکه هاتو

آره وگرنه بعدا دیگه پررو تر میشه این یعنی براش مهم نیستی و گستاخ تر میشه مهریتو بگیر حتی شده تعداد ...

مهم که اصلا نیستم چون همون روز اول قهر از همه جا مثل عقده ای ها بلاکم کرد فقط می‌دونم ازش متنفرم ته دلم یه موقع هایی میزنه به سرم که اونم فراموش میکنم به زودی 

2706