2737
2734

من تا دهم درسم رو خوندم بعد ولش کردم حالا میخوام دوباره ادامه بدم ولی اصلا از رشته ها سر در نمیارم

و دخترم ۲ سالشه به نظرتون برای من چه رشته ای خوبه تو درسا فقط زبانم خوب نیست

اصلا به نظرتون میتونم

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظرم انسانی که خوندنیه برات خیلی راحت باش البته اگر حفظیاتت خوب باشه...تجربی و ریاضی چون از فضای درس دوری و البته شاید نتونی خودت از پسش بربیای سخته

انسانی رو میتونی غیر حضوری پاس کنی فقط فلسفه و منطق کمی شاید سخت باشه برات

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بله چرا نتونی؟

من دوم دبیرستانم و تموم کردم بعد ول کردم

الان دارم ادامه میدم

برای انتخاب رشته ات باید ببینی به چی علاقه داری

انسانی بیشترش خوندنیه

ریاضی هم مشخصه باید ریاضیاتت قوی باشه

تجربی بین این هاست تقریبا

رشته های دیگه هم هستن مثله هنر و کامپیوتر و... 

من تجربی ام و برای کنکور 1400 میخونم

هدفم دانشگاه فرهنگیان تهران هست

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738
به نظرم انسانی که خوندنیه برات خیلی راحت باش البته اگر حفظیاتت خوب باشه...تجربی و ریاضی چون از فضای ...

انسانی اون موقع چه کاره میشی 

بله چرا نتونی؟ من دوم دبیرستانم و تموم کردم بعد ول کردم الان دارم ادامه میدم برای انتخاب رشته ات ...

انشالله موفق میشی گلم

تجربی زبان هم داره ؟

من همه درسام بیست بود واقعا اشتباه کردم ول کردم ولی زبانم صفر 

انشالله موفق میشی گلم تجربی زبان هم داره ؟ من همه درسام بیست بود واقعا اشتباه کردم ول کردم ولی زبا ...

بله عزیزم

زبان خیلی مهمه

اتفاقا درس شیرینیه 

براش وقت بذار از پایه شروع کن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔