2737
2734

سرکار خانم ... با سلام

به استحضار می رساند در تاریخ 1399/04/20 حساب جنابعالی طبق دستور العمل خرید اعتباری اوراق بهادار مصوب سازمان بورس واوراق بهادار Margin call می باشد

کسری حساب تضمین -98021269 ریال

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن (021)42972 داخلی 540 (واحد اعتبارات کارگزاری مبین سرمایه) تماس حاصل فرمایید.

خدا بزرگتر از دردای ماست رفیق❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من فقط نمی دونم یهو چی شد همه بودس باز شدن

سر در نیوردم و در نخواهم اورد

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

شما از اعتبار کارگذاری استفاده کردید؟  از بورس زیاد سر در نمیارم ولی رفتم توی نت سرچ کردم اطلاعاتم بره بالا. میخوام ببینم درست متوجه شدم یا نه. 

این دستهای خالی و ساده دخیلتان، ما را ب رسم رفاقت دعا کنید.