2733
2734
عنوان

اقدام یا نه. مسئله این است

189 بازدید | 43 پست

سلام بچه ها خوبین.. اگه شما بودین تو این شرایط اقدام میکردین برای بارداری،من خیلی بچه میخوام و صبرم نمیتونم بکنم از طرفی هم میترسم خطرناک باشه و کرونا بگیرم طوریم بشه.لطفا راهنماییم کنین

هر چیز که در جستن آنی،آنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همسر منم اصرار داره براي بچه دار شدن

خودمم موندم والا😑😑😑

من همون 🧚🏻‍♀️arstar سابقم🙋🏻‍♀️تركوندنم نامردا☹️تركيدنمم بخاطر زدن حرف دل خودم و شماها بود❤️فداي سرتون👑👑

هم بخاطر کرونا هم شرایط اقتصادی کشور فعلا دست نگه دارید.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738

منم میخواستم اقدام کنم ولی بنظرم حداقل باید صبر کنیم تا زمستون امسال بگذره بعد...

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨

بله کردم.کرونا که از خدا بزرگتر نیست

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2706