2737
2739
عنوان

علائم بارداري پسر

177 بازدید | 12 پست

سلام . شبيه يه سرگرميه براي بارداراي عزيز كه هنوز ني ني شون رو نميدونن 

ولي اگر خدا بخواد من ني ني م پسره و دلم خواست علائمم رو اينجا به اشتراك بزارم، اگر ميشه شما هم علائمتون رو بگيد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علائم بدن به بدن، و بچه به بچه فرق میکنه گلم

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2731

من سر بارداری دخترم خیلیییی حالت تهوع داشتم تا ماهه اخر بارداریم. چیزای ترش دوست داشتم. مرغ و تخم مرغ بدم میومد. خیلی زرنگو زبل بودم. سر پسرم فقط سه ماهه اول غروبا یکم حالت تهوع داشتم چیزای ترش دوست داشتم مرغو تخم مرغم دوست داشتم. خیلی هم سنگینو تنبل بودم. 

من فقط ترش میخورم . از شیرین خوشم نمیاد . چاق نشدم . اضافه وزن نگرفتم .بچم پسره . 

جاریم فقط شیرین میخورد . ترش نمیخورد . کلی چاق شده بود و اضافه وزن زیادی داشت .  بچش پسر شد .

واسه همین اصلا ربط به  ویار و علایم و.... نداره . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

شايد هيچ كدوم اين علائم هيچ ربطي به جنين نداشته باشه ولي ممكنه تو اكثر مادرها علائم مشتركي باشه

بتاي بالا حدود 7300 - ضربان قلب جنين 156 اولين سونو و ساك حاملگي كشيده بود و گرد نبود . 

در سونوي ان تي ضربان قلب 176 و جنين در سمت راست رحم حضور داشت .

در ابتداي بارداري از خيلي بوها متنفر بودم . بوي وانيل مخصوصا و همچنين بوي سير و پياز 

از نظر شوري و شيريني ويار خاصي نداشتم ولي وقتي هنوز نميدونستم باردارم دلم خيلي شيريني ميخواست طوري كه به همسرم زنگ ميزدم سر راه بخره بياره . ولي بعدش ديگه فرقي نكرد يعني تمايلي نداشتم ولي طبق روال عادي چيپس و پفك و نمك رو بيشتر ترجيح ميدادم . 

يه روز هوس كباب كردم ولي وقتي همسرم تهيه كرد و آورد من نتونستم حتي يه تيكه بخورم و واقعا حالم بهم خورد ولي گوشت رو ميخوردم.

مچ دستام به شدت خشك شده بود طوري كه از خشكي خارش ميگرفت . 

صورتم لاغر شده  . در كل زياد وزن اضافه نكردم فقط در ناحيه شكم تا حالا اضافه شده .

رويش موهاي دست و پام به شدت كم شده كه در بارداري اولم يعني سر دخترم هم همينطور بودم .

حالا هر سوالي داشتيد كه براتون جالب بود ازم بپرسيد .

سرگرميه ديگه . 

2740
اره علایم به جنسیت ربطی نداره هرکس یه جوریه.

ميگم منم ميگم با توجه به استايل مادر و ويژگي هاي بدنيش ممكنه دو بارداري يكسان با جنسيت متفاوت و حتي دو بارداري متفاوت با حس هاي متفاوت ولي جنسيت يكسان داشته باشه . ولي اين علائم شايد از 10 زن در دو زن باردار مشابه باشه 

اولین علامتش عاشق شوری شدم بعد چند ماه اول خیلی تنبل شدم و خوابمم زیاد خوشگل تر شدم به گفته بقیه شکمم تیز و رو به جلو خیلی پر خور شده بودم اوایلش، تهوع در عصر ها بیشتر سر معدم پر بود و حالت تهوع داشتم عاشق خوردن گوشت بودم ولی سر دخترم می گن یکم پف داشتم و یکم زشت شده بودم نمی دونم، حالت تهوع وحشتناک از صبح تا شب هیچی نمی شد بخورم، ویار به ترشی، تر و فرز بودم