2733
2734
عنوان

تولد دخترمه

111 بازدید | 12 پست

چند روز دیگه تولد دخترمه و من تو یه شهر غریبم میز تولد یا مبلمان این چیزا ندارم قراره چندشب دیگه تولد بگیرم چطور بگیرم تولد روی فرش  خونم کیک بزارم از لحاظ امکانات اینجا صفره مث روستاه بزور کیک پیدا میشه خیلی ناراحتم میگم نگیرم یا نه اصلا چطور تزیینی کنم زیبا بشه

⚘❤😘خوشبختی یعنی در میا هزاران مشکلی که داری عین خیالت هم نباشد و بخندی چون میدانی که خدایی داری که همیشه هوایت را دارد❤⚘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودت کیک درست کن شتمم پیتزا  خمیر پیتزا هم خودت درست کن تا هر شکلی در بیاد  دور فرش ریسه ...

ممنون عزیزم 

⚘❤😘خوشبختی یعنی در میا هزاران مشکلی که داری عین خیالت هم نباشد و بخندی چون میدانی که خدایی داری که همیشه هوایت را دارد❤⚘😘
2738
اتفاقا ابن تولد لهتر و خاطره انگیز تره 

مرسی ار روحیه عشقی بخدا

منم ۲۵ تولد دخترمه.میخوام ۲۴ بگیرمش...حالا ما ک تو شهر بزرگیم میتونیم کیک بخریم؟ن والله ما هم بخاطر کرونا خودم درست میکنم.نگران نباش بیشتر بهت میچسبه.من چندماهه خودم با دور ریختنی های خونمون وسایل تزئینی براش درست کردم(بااینکه ذوق هنریم صفرصفره)چندتا بادکنک هم خریدم...خامه قنادی هم جرات ندازم بخرم با خامه صبحانه درست میکنم و خامه کشی میکنم و ی خورده تافی یا اسمارتیس هم بریز روش واسه تزئین البته من با کاغذ دو تا گوش و ی شاخ درست کردم رنگشون کردم و ب خلال دندون چسبوندم ک بذارم ب عنوان گوش و شاخ های اسب تک شاخ(اینم ب جای خمیر فوندانت)😂😂😂خلاصه با چیزای ساده و ابتدایی میخوام جشن خاطره انگیز براش بگیرم تو هم برو تو اینترنت سرچ کن تم های تولد رو ببین و با وسایل دور ریختنی براش درست کن....مثلا استند عدد هم با کارتون رشته آش و پوست چیپس درست کردم😂😂بخاطر کرونا امسال هرکی ب فکر سلامتی بچه شه تولدها ی همچین حالتی داره نگران نباش😊

منم ۲۵ تولد دخترمه.میخوام ۲۴ بگیرمش...حالا ما ک تو شهر بزرگیم میتونیم کیک بخریم؟ن والله ما هم بخاطر ...

پیشاپیش تولد دختر,عزیزتو تبریک میگم با ارزوی بهترینا برای شما عزیز و خانواده😘حتما مرسی از ایده باحال و خوبت مرسی که هستید گلم

ممنونم عزیزم....تولد گل‌شما هم مبارک😊

مرسی عزیزم😘