2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدن اینو داروخونه؟

بعضی جاها آره، من راکوتان و آزیترو رو هم بدون نسخه میگیرم 

انجام کلیه ی خدمات مجازی تلگرام و اینستا :انواع ممبر، فالور، اکانت مجازی، سین و لایک چالش ها، سین پست های کانال ها، ویو استوری، ویو لایو، کامنت پست، لایک اینستاگرام و... (انجام کلیه خدمات مجازی برای نینی سایتی ها با تخفیف)   
سلام بر معتاد اینده😂😂😂😐 نخور توروجدت اعتیادش بالاست بعدم شاید کلا از همینی که هستی هم بدترت کنه ...

ببخشید من دکتر اعصاب و روان برای پدرم تجویز کردن

البته خب هر بار دُز دارو رو تعییر میدن

ترسوندیم خواهر😭😭

لطفا واسه اینکه ⚡پدرم⚡ کامل حالش خوب بشه،دعا کنید.                                ان شاءالله حاجت روا بشین
2728
عه مگه تو خوردی؟مگه چطوریه؟

ببین مشکل خوابت در چه حده؟

اینا بیشترین اثرش رو سیستم عصبیه تا وقتی بخوری اوکیه خوابت ارواح عمم ولی خودتم متوجه تغییر اخلاقت میشی کم کم ولی وای به روزی که دیگه نخوریش خوابت نابود میشه یهو میبینی تا چهار روز نخوابیدی و اعصابتم نابوددددد از من میشنوی برا مشکلت اول برو دکتر طب سنتی اگه نشد باز برد دکتر معمولی اصلااااا سرخود چیزی مصرف نکن

میدن اینو داروخونه؟

نه نمیدن

اینا باید مشکل دو قطبی داشته باشی تا بهت بدن

سر خود مصرف نکن عزیزم

لطفا واسه اینکه ⚡پدرم⚡ کامل حالش خوب بشه،دعا کنید.                                ان شاءالله حاجت روا بشین
یه سوال دوستان دمای طبیعی بدن چند هست  من تبم رو ۳۶/۵ هست بالاست ؟؟؟؟

نرمال نرماله.

یه دختر جنگجو. یه کاکتوس که میون کلی گل ِ گل‌خونه‌ای بوده و می‌خواد مستقل بشه! اینم از من...
2738
ببخشید من دتر اعصاب و روان برای پدرم تجویز کردن البته خب هر بار دُز دارو رو تعییر میدن ترسوندیم خو ...

قربونت برم خود شما میگی دکتر اعصاب و روان

حتما مشکلشو جوری تشخیص داده که اینو نوشته حتما قرصه بهترش میکنه بعدشم دوزش کنترل شدس ولی از من میشنوی دو سه تا دکتر دیگه حتما بره ببینه تشخیص بقیه چیه بخدا خیلیا کیلویی مدرک گرفتن این چیزا شوخی بردار نیست مثلا خود من جایی رفتم دکتر داشتم تا سرحد مرگ میرفتم رفتم جای دیگه دکتر دکتره داد و بیداد راه انداخت کدوم احمقی اینارو داده بت تا حالا سکته نکردی خبلی بوده 

ولی بدتر همه اینه که پاشم سرخود چیزی بخورم شاید بدترم کنه

ببخشید من دکتر اعصاب و روان برای پدرم تجویز کردن البته خب هر بار دُز دارو رو تعییر میدن ترسوندیم خ ...

پدرت مگه چه بیماری داره

😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 
قربونت برم خود شما میگی دکتر اعصاب و روان حتما مشکلشو جوری تشخیص داده که اینو نوشته حتما قرصه بهترش ...

اره پدر من مشکل دوقطبی داره،بیش از حد فعال بودن،اشتها نداشتن،دو ساعت نمیخوابیدن در شبانه روز،دایم تلفنی صحبت می کردن،دعوا زیاد داشتن

بردیم دکتر اخر فروردین

قرص اشتها داد چون انقدر بی قرار بود نمیتونست دو دقیقه سر سفره بشینه غذا بخوره

ولی خداروشکر روز به روز بهتر شده

تو رو خدا دعا کنید واسمون

ان شاءالله هیچکس مریض نباشه

این الان اصلا نیست حتی برای خود تشنجیا نگیر اینو خیلیا بهش نیاز دارن داروش کمه بذار برای تشنجیا ...

چیو کلونازپامو؟

😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 
پدرت مگه چه بیماری داره

مشکل دوقطبی دارن متاسفانه ،خدارو هزار مرتبه شکر الان بهترن ولی خواهر اینجور قرص ها رو مصرف نکن ،به خدا تاثیر خیلی بدی داره

التماس دعا گلم 

ببین مشکل خوابت در چه حده؟ اینا بیشترین اثرش رو سیستم عصبیه تا وقتی بخوری اوکیه خوابت ارواح عمم ولی ...

عزیزم تو به دکتر چی گفتی اینو بهت داد

2706