2733
2739

مادرسوهرم یه دوره بهشون اعتیادداشت نمیدونم بازم میخوره یانه ولی حتی بستری هم شده ۳بار

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرسوهرم یه دوره بهشون اعتیادداشت نمیدونم بازم میخوره یانه ولی حتی بستری هم شده ۳بار

عه یعنی بخاطر اون قرصه؟

😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 
2728
اره پدر من مشکل دوقطبی داره،بیش از حد فعال بودن،اشتها نداشتن،دو ساعت نمیخوابیدن در شبانه روز،دایم تل ...

شماهم منو دعا کن همه اعضا خانوادم حتی خودم مشکل پیدا کردیم از نظر اعصاب البته تایید کرده دکترا پدرم اسکیزوفرنیه و هم دو قطبی هست خودمم مشکل دارم شدیدااااااا اضطراب و استرس دائم دارم همش راه میرم فک کن یهو به خودم میام میبینم پونزده ساعته راه رفتم همش دلهره ترس بی تحملی اصن خدا سر دشمنمم نیاره یه چیز میگم یه چیز میشنوی

نه دپاکینو کلونازپام زیاده

خب نمیدن اصلا دارو خونه ها چجوری بگیرم

😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 
عه یعنی بخاطر اون قرصه؟

بله به خاطرقرص اعتیادش عین مواد

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2738
خب نمیدن اصلا دارو خونه ها چجوری بگیرم

میگم برو بگو میخوام نگو میشه بدین

بعد یکمی خودتم بزن به اینکه نمخوابیدی و فلان بی حاالی بگو استرس دارم.بگو کنکوریم...خخخ

میدن ولی التماسی نگو دستوری بگو

شانسته دیگه

شماهم منو دعا کن همه اعضا خانوادم حتی خودم مشکل پیدا کردیم از نظر اعصاب البته تایید کرده دکترا پدرم ...

خب عزیزم بهترین کار رفتن پیش دکتر متخصص اعصاب و روان،مغز و اعصاب نه ها برو پیش اعصاب و روان

علائمت شبیه پدر منه

تو رو خدا زود خودتو درمان کن

پدر من دایم از گذشته حرف میزد

ان شاءالله به زودی خوب خوب میشین

التماس دعا

لطفا واسه اینکه ⚡پدرم⚡ کامل حالش خوب بشه،دعا کنید.                                ان شاءالله حاجت روا بشین

عزیزم باید اول ساعت بیوریتمیک خودتون رو پیدا کنید.به نظرم قرص یک راه حل موقتی هست.

ما در هر مرحله یک میزان ساعت خواب برامون نیاز هست مثلا در کودکان بین 8 تا 9 ساعت و در بزرگسالان بین 5 تا 8 ساعت. لینکش رو میذارم اینجا خوابت رو تنطیم کن . 

سحرخیزی و تنظیم میزان خواب