2733
2734
عنوان

خانومای باردار بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 52 پست
عزیزم سعی کن  از ژل بانوان استفاده نکنی شامپو بدن کودک بگیر با اون خودتو بشور.اصلا خوب نیس ژل ب ...

دكتر من تاييد كرد خوشبختانه ژل بانوان و ولي شامپو رو نه

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
خانمها ارايش ضرر داره مگه؟؟؟😳😳

بله

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما هر روز میشورین خودتونو یا شامپو بچه

هر روز که نه.لازم نیس هر روزی که حمام  میرین.من یه روز در میون میرم حمام.منم تو حاملگیم ترشحات داشتم اثلا شورت نمیپوشیدم.اصلا عفونت نگرفتم تو حاملگی.خودمم مرتب بعد از سرویس خشک میکردم

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)

من از لباس زیر نخی استفاده میکنم

شلوار گشاد میپوشم

بعد از سرویس با دستمال توالت خشک میکنم

یک روز درمیون یا هر روز حمام میرم

آرایش خیلی کم و محدود

تو این چهار ماه فقط یه بار آرایش داشتم 

بخند، همین  
عزیزم سعی کن  از ژل بانوان استفاده نکنی شامپو بدن کودک بگیر با اون خودتو بشور.اصلا خوب نیس ژل ب ...

عزیزم من خیلی راضیم دکتر بهم معرفی کرده اتفاقا یه جاخوندم نزنین چون عطریه وخوب نیست برای واژن البته من خیلی کم پیش میاد بزنم و هر وقت واجب دیدم میزنم کلا شستشوی مداوم ضرر داره 

2738
هر روز که نه.لازم نیس هر روزی که حمام  میرین.من یه روز در میون میرم حمام.منم تو حاملگیم ترشحات ...

پس منم از حالا ب بعد یکروز در میون میرم حموم و شورت و شلوارم نمیپوشم و خودمم خشک میکنم و ابم زیاد میخورم😯😯😯😬

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم

خانوما من صبح ها ک بیدار میشم یکم سرم گیج میره.بعدشم همش کسلم و خسته ام شمام اینجورین

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
دكتر من تاييد كرد خوشبختانه ژل بانوان و ولي شامپو رو نه

نه عزیزم اصلا استفاده نکن.من چندتا دکتر بهم گفتن.ان شالله کلاس های زایمان هم که بری بهتون میگن.ژل بانوان باکتری مفید بدنتون از بین میبرن بدتر ممکنه باعث عفونت بشه.قسمت بیکینی بدن باکتری مفیدی داره که باعث میشه تا جای که ممکنه عفونت نگیری این ژل های باعث از بین رفتن این باکتری هامیشه.

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
عزیزم من خیلی راضیم دکتر بهم معرفی کرده اتفاقا یه جاخوندم نزنین چون عطریه وخوب نیست برای واژن البته ...

شامپو فیروز رنگ ابیش بدون بو هس.حتی تو کلاس های بارداری هم خیلی تاکیید کردن که ژل استفاده نکنید من پست های بعدی هم دلیلش رو توضیح دادم.ممکنه بعضی دکتر های با بعضی شرکت های ژل بانوان قرارداد داشته باشن برا همین معرفی میکنن

شامپو فیروز رنگ ابیش بدون بو هس.حتی تو کلاس های بارداری هم خیلی تاکیید کردن که ژل استفاده نکنید من پ ...

صبحونه چیا میخورین خانوما

نه عزیزم اصلا استفاده نکن.من چندتا دکتر بهم گفتن.ان شالله کلاس های زایمان هم که بری بهتون میگن.ژل با ...

من اولين بار هم دكتر بهم معرفي كرد اين ژل رو 

خدا رو شكر گوش شيطون كر چندين ساله استفاده ميكنم از دوره مجرديم و حتي با اينكه استخر هم خيلي ميرفتم هيچ وقت عفونت نگرفتم 

خيلي راضيم واقعا خدا رو شكر 

از دكترمم پرسيدم گفت اشكالي نداره 

به هر حال ممنون از راهنماييت عزيزم 

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
2706