2410
2553
عنوان

خانومای باردار بیاین

321 بازدید | 52 پست

چیکار میکنین ک عفونت نگیرین.یا تو خونه چه لباسایی میپوشین و چی میخورین؟؟؟بیرون رفتنی چیکار میکنین؟؟؟بازم ارایش میکنین یا نه؟؟؟

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

درمورد عفونت بگم که من نمیدونم از وقتی باردارشدم ترشحاتم خیلی کم شده نسبت به قبل بارداری و سعی میکنم زود به زود شورتو عوض کنم یا تو خونه دامن میپوشم و یا هروقت تو این گرما بیرون رفتم اومدم با ژل بهداشتی بانوان خودمو میشورم و روزی ۸تا لیوان آب میخورم 

لباس زیر نمیپوشم  شلوار نخی و گشاد میپوشم تو خونه  یا پیرهن ساحلیا هستن اونا رو میپوشم ب ...

منم شلوار نخی گشاد میپوشم و لباس زیرم نمیپوشم.بیرون رفتنی تو چه وضعی منم جونم نمیگیره ارایش کنم

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
درمورد عفونت بگم که من نمیدونم از وقتی باردارشدم ترشحاتم خیلی کم شده نسبت به قبل بارداری و سعی میکنم ...

اب من اصلا نمیخورم امروز میخام بترکونم بخورم زیادم بخورماااا

2714
منم شلوار نخی گشاد میپوشم و لباس زیرم نمیپوشم.بیرون رفتنی تو چه وضعی منم جونم نمیگیره ارایش کنم

من كه كلا بيرون نميرم به خاطر كرونا 

ولي شلوار بارداري گرفتم 

با كفش كفه تخت و پاشنه كوتاه كه خطر ناك نباشه و كمر در هم نگيرم 

كيفكم سبك كردم خيلي

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟

آرایش سعی میکنم نکنم و چی بشه یه مهمونی برم انجام بدم که اونم بخاطر کرونا پیش نیومد ،توخونه ماسکایه مختلف میزنم و کرم ضد آفتاب میزنم تو خونه برای جلوگیری از لک بارداری یا شکممو کرم ضر ترک میزنم

هر۲۴ساعت شورتتو عوض کن . 

اب میخوری شمام؟؟؟یا واسه صبحونه چیا میخورین خانوما

آرایش سعی میکنم نکنم و چی بشه یه مهمونی برم انجام بدم که اونم بخاطر کرونا پیش نیومد ،توخونه ماسکایه ...

من اصلا جونم نمیگیره بخام ارایش کنم یا نکنم.

آره بخور خیلی خوبه 

دکترم گفته بود بخوراااا هی انداختم پشت گوش هی انداختم پشت گوش

2706