2737
2739
عنوان

بلاخره بابام زن گرفت اینقدر خوشحالم انگار عروسبه خودمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1341 بازدید | 60 پست
همه میگن حتی موقعه خرید خانوم فروشنده اینقدر تحسینمون کرد خداروشکر.....

ان شالله خوشبخت بشن 🌷

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدایا شکرت....ممنونم امام رضا ممنونم.....چقد زیبا همه چیو درست کردین

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری
2728
به پای هم پیر بشن..فقط بچه مچه که دیگه فکر نکنم تو کار باشه نه😁😁

نه....تنهان اونهاهم سنشون بالاست 

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری
ای کاش جا میوفتاد خانما هم تو سن بالا ازدواج میکردن بعد از مرگ همسر 

واقعا هرجا میگفتیم خانمهاازدواج نمیکردن

2738

چن سالشونه پدرتون؟ 

زن باباتون چن سالشونه?

خوشبخت بشن ❤❤🌹

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
اقااا بعضی وقتا اینقد خوب تعریف میکنید ک هوس میکنم برم برا بابام زن بگیرم    

به خدا یکی ازسختیها اینه که سختی پدریا مادرو ببینی

خیلی کار خوبی کردین 

همسایمون بعد از فوت همسرش نتونست ازدواج کنه البته بچه هاش نزاشتن، بنده خدا آلزایمر گرفت و از دنیا رفت خیلی آبرو دار بود خیلی حیا کرد ولی خودشو نابود کرد

اسمم نظر همسرمه
چن سالشونه پدرتون؟  زن باباتون چن سالشونه? خوشبخت بشن ❤❤🌹

گفتم پدرم۶۴

خانمش۵۵

خیلی کار خوبی کردین  همسایمون بعد از فوت همسرش نتونست ازدواج کنه البته بچه هاش نزاشتن، بنده خد ...

واقعا تنهایی سخته به خصوص واسه مرد خداروشکر خدا حاجتمو داد چقد دعا وختم گرفتم واز خدا خاستم

2706