2737
2739
عنوان

از سر تا ناخن پام رو سیاه و کبود کرد😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 21494 بازدید | 425 پست

خیلی دیونه ی اگه نری ازش شکایت برو از شکایت تا پدرشو دربیارن برو از بابات معذرت خواهی کن بگو منو ببخشید اون موقع من جون بودم گوشم کر بود شما بزرگتری کن منو ببخش با بابات برو از شکایت کن تا حساب کار دستش بیاد نامرد کثافت 

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        
از کجا فهمیدی اون غول رفت باز بندر عباس؟ وحشی 

چون مرخصیش تا امروز صبح بود دیگه نمیاد تا دو یا سه ماه دیگه میاد یک هفته میمونه بعد میره

خووب ببین...... این است دنیایی که به خاطر دیدنش به شکم مادرمان لگد میزدیم!!!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من تاحالاا هرچی تاپیک کتک دیدم همینه همشون بهانه اوردن واسه شکایت نکردن دوباره چن روز بعدم تامیک میز ...

الان دارید به من تیکه میندازی که گفتم داییم تو پزشک قانونیه 

آگه اونجاس برا من بهتره خودش کارامو انجام میده الان بهش زنگ زدم گفتم جریانو گفت میاد دنبالم که باهم بریم

خووب ببین...... این است دنیایی که به خاطر دیدنش به شکم مادرمان لگد میزدیم!!!!!!!
2738
چون مرخصیش تا امروز صبح بود دیگه نمیاد تا دو یا سه ماه دیگه میاد یک هفته میمونه بعد میره

خاک تو سر بی عیرتش بکنن یعنی بعد چند ماه اومده اینجوری آش و لاشت کرد؟کثافتو علط کرد حتی نزاری رنگ طلاهاتم ربینه.

برو نامه ی پزشکی قانونی بگیر دستت به جایی بند باشه

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
خیلی دیونه ی اگه نری ازش شکایت برو از شکایت تا پدرشو دربیارن برو از بابات معذرت خواهی کن بگو منو ببخ ...

نه میرم نمیمونم تو این زندگی لجن 😔

الان دارید به من تیکه میندازی که گفتم داییم تو پزشک قانونیه  آگه اونجاس برا من بهتره خودش کارا ...

آفرین.

مطمعن باش عاقلانه تصمیم گرفتی.

جای کبودی رو هم بهشون نشون بده.

محتاج صلوات شمام(لطفا منو یک صلوات مهمون کنید)❤
فکر نکنم آثارش هیچ وقت بره بدنم نابوده 😭😭😭

پاشو همین الانننن برو پزشک قانونی بعد بری میگن چرا همون اولش نیومدی بعدم پاشو برو خونه بابات

حالا اون اینو گفته ولی دل سنگ نیس بچشو تو این حال ول کنه بعدم طلاها مال خودتن و اگرم جدا شی تنها پشتوانتن مهریه بده نیست این ادم 

من خودم از نامزدم شکایت کردم دوسال پله هارو بالا پایین کردم حقو مو ازش گرفتم دیمو گرفتم مهریمو گرفتم ...

الان متأهلی؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2706