2737
2739
عنوان

اولین کیک خامه ای خودم پز 😀😀💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 2670 بازدید | 168 پست
من با پودر آماده هم خراب میکنم 😩😩

منم خررراب میکنم یا میسوزه یا خام هست  حالم گرفته میشه مشکل قالب و مواد رو دارم هوووف

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نوششش جووونتت همشش ویتامین شهههه بچسبه ب بدنت من رژیمم حیففففففف صد حیففففف    

فداتشم😘

مهم سلامتیته عزیزم😃

وَمَا أَرْس‍َلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَهًٔ لَّلْعَالَمِینَ / ما تورا جز برای رحمت جهانیان نفرستادیم
2738

ایول عالییییییی خواستن توانستنه نوووشجان 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
وای چه خوشمزه دلم خواست چیکار میکنین پف میکنه من هر کاری که بگین میکنم ولی نمیکنه که نمیکنه😂😭😭

عزیزم مهم هم زدن مواده، همش همینه

وَمَا أَرْس‍َلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَهًٔ لَّلْعَالَمِینَ / ما تورا جز برای رحمت جهانیان نفرستادیم
اصلا کدبانوگری منو ببینی دلت به حالم میسوزه😩😂

اشکال نداره تلاش کن حتما تو یه چیز دیگه استعداد داری همه مثل هم نیستن حالا من عشق آشپزی این چیزا دارم فقط این کار میتونه حالم خوب کنه ناراحت باشم ازاین کارها میکنم آروم میشم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2706