2733
2739

سلام.بچه ها من شاغلم و موقعیت شغلیمم عالی.(یعنی با وجود بی تجربگی و بدون سابقه کار بهم ماهی دوتومن میدن و کار سیک و خوبیم هست مهندسی خوندم و اینکه محیط سالم و اشناست)و من توعقدم و تمام کارامونو کردیم که بریم خونمون ولی خب باتوجه به شرایط الان کنسل شده (کرونا)حالا من موندم و یک تصمیم سخت!سختیش واسه اینه که محل کار شوهرم شهرستان و دوساعت فاصلس تا شهرمون و شوهرمم افسر!حالا من تا عروسی پنهانی برم خونم کارمو از دست میدم ولی دوری من از شوهرم و دلتنگی تموم میشه!مسئله دیگه اینه که شوهرم مرد خوبیه برام خونه خربد وسایل خوب خرید خونرو بازسازی کرد خوشگل کرد ولی تواین یک سال چیزی واسه خود من نخرید البته یه تولد گرفت و کادو کوچیک داد ولی روز زن هیچ و عید نوروزم فقط پنجاه هزار تومن عیدی داد.دیگه هیچی من پول تو جوبیم نمیگیرم حتی کلی من خرج مناسبتامون میکنم!الانم که ازش گوشی میخوام هی سر میدوونه نزدیک شش ماه !مشکل بعدیم بیرون رفتنامون ..من دوست دارم اخر هفته ها بریم بیرون ولی اون خسته راه و همش میخوابه دیگه اصرار نمیکنم بریم بیرون!همه اینا نقطه مقابل شوهر خواهرشه که همه وسایل و لزومات خواهرشوهرمو میخره ....و مناسبتا براش میخره!دائمم پیش همن و هرسری هم بیرون!ولی خب موقعیت کاریش به خوبی شوهر من نیست و شوهر من اوضاعش بهتره فقط پولشو خرج خونه و زندگیش میکنه تا من.حتی سر شش ماه عقد برای زنش گوشی خرید...الان نمیدونم برم توخونم بااین شرایط یا کار کنم که دستم تو جیبم باشه غصه کارایی که برام نمیکنه رو نخورم ....راهنماییم کنید...ببخشید طولانی شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به هر حال یروز باید بری سر خونه زندگیت اون موقع باید کارتو ول کنی؟

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند
2738

بنظرم کارتو ازدست نده وبه همسرت یادبده کادوبخره یعنی چی که خسته هست  ادم اگربخواد  حتی درسختترین شرایط بایدبراعزیزانش وقت بذاراگرخونه یاوسایل درست درمون گرفته براخونشه 

افتادی تو مقایسه.تیر خلاص زدی به رابطه تون🔫😐

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

کم کم درست میشه

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

فک نمیکنی توقعیت خیلیییی زیاده با این اوضاع گرونیییی... زن و مرد باید همدیگه رو درک کنن ... منم شوهرم مثل شوهر شماست ... حتی پارسال ازبس درگیر کار بود تولدم یادش نبود ولی من شرمندش کردم و ی تولد توپ براش گرفتم ک خودش گفت شرمندم کردی 

بعدشم تو این اوضاع برید سر خونه زندگیتون بعد کرونا مراسم بگیرید .... دستتم تو جیب خودت باشه خیلی بهتره

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
2706