2737
2734
عنوان

نمیدونم کجا برم.شوهرم گفت برو خونه بابات

| مشاهده متن کامل بحث + 4069 بازدید | 70 پست
کلا باید از هر شرایطی به نفع خودمون استفاده کنیم💪💪

منم اصلاسیاست ندارم میرم خونه مادرشوهرمم روستا بادو تا بچه مثل چی خونشون کارمیکنم اخرم میگن اسما دست به هیچی نمیزنه😳مجبورم کارکنم اصلاهمسرم پشتم نیست 

وزن اول😢😢100وزن الان 71وزن هدف😍😍64باقد165

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید به شوهرت میگفتی خیلی خوشحال شدم که خواهرت اون موقع شب تو اون شرایط منو امین دونسته بیاد پیشم چ ...

وای چه خوب 

من اصلا سیاست ندارم ... چه خوش حال باشم چه ناراحت همه عالم میفهمن .

می‌دونم سیاست داشتن خوبه ها ... یجاهایی کمک می‌کنه 

ولی من به هیچ وجه ندارم . 😅

خدای خوبم شکرت بابت همه چی... گر نگهدار من آن است که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
اخه خونش ساختمون خودمونه کلید داشت و پیداش نمیکرد کلید ما به درش میخوره.درشو باز کرد رفت خونش و لب ...

ببین عزیزم مردها رو خانواده‌شان حساسند حتی اونا بدترین کار دنیا رو انجام بدهند براشون قابل توجیه هستش ولی اگر هزار برابر کمتر از این کارهارو خانواده زن انجام بدهند بیشعورترین و بی فرهنگ ترین انسانهای روی زمین تلقی می‌شوند

لطفا هیچوقت از خانواده شوهر نه در حضور شوهر نه در غیاب  گله نکن 

2731

بشین خونت اجی هیچ جا هم نرو اصن هم برو خودت نیار بلند شو ی چای درست کن و مث همیشه کارای روزمرت انجام بده.وقتی خودت میگی خواهرشوهرت میدونست تا دیر موقع بیدارین اونم موند.ی شب هزار شب نمیشه دوستم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
منم اصلاسیاست ندارم میرم خونه مادرشوهرمم روستا بادو تا بچه مثل چی خونشون کارمیکنم اخرم میگن اسما دست ...

خب اشتباه میکنی عزیزدلم

رفتی اونجا دست بچه هاتو بگیر، برید باغ

یا همش با بچه ها سرتو گرم کن

وقتی زیاد کار کنی توقعشون میره بالا دیگه کارات به چشم نمیاد، توقعشون بیشتر میشه

یه وقتایی هم رفتی بگو پریودم یکم حالم بده، دراز بکش

یکم ناز کن

البته رفتنی یه روسری چیزی همراه شوهرت هستی براش کادو بگیر، بگو این به مامان خیلی میاد، دلم پرکشید براش که اینو رو سرش ببینم

بذار تو نگاه شوهرت عزیزباشی

اونا هرچی هم بد بگن، خوبیهای تو توچشمش میاد💖

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖
وای چه خوب  من اصلا سیاست ندارم ... چه خوش حال باشم چه ناراحت همه عالم میفهمن . می‌دونم سیاست ...

کم کم رو خودت کارکن، هیچ چیز بدی رو جلو شوهرت نگو این مهمترین درسه

بگو رفتم آرایشگاه فلانی میگه چقد خوش هیکلی یا از موهات، پوست صورتت یا هرچی بگو فلانی تعریف میکرده

یا بگو یکی از فامیلا میگن چقد کدبانویی

جلو شوهرت یوقتا ازین حرفا بزن بذار تو چشمش زیبا و کامل به نظر بیای

هیچ احدی رو هم نذار دلیل دعوات با شوهرت بشه

گوربابای مردم از دوست و آشنا تا غریبه که بخوای بخاطرشون رابطتو با شوهرت بد کنی💖

خب اشتباه میکنی عزیزدلم رفتی اونجا دست بچه هاتو بگیر، برید باغ یا همش با بچه ها سرتو گرم کن وقتی ...

همه ی اینارومیکنم بخدا ولی نمیبنن .کارنکنم اونقدشوهرمو پرمیکنن که یه دعوای شدید میشه

2738
خب اشتباه میکنی عزیزدلم رفتی اونجا دست بچه هاتو بگیر، برید باغ یا همش با بچه ها سرتو گرم کن وقتی ...

ااااااااااااااا چه جالب 

چند سالتونه؟

خدای خوبم شکرت بابت همه چی... گر نگهدار من آن است که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...

آهان دیدم سن تو ۲۴ ... تقریبا هم سنیم

تو کله من چی میگذره تو سر شما چی میگذره😂😅

همه ی اینارومیکنم بخدا ولی نمیبنن .کارنکنم اونقدشوهرمو پرمیکنن که یه دعوای شدید میشه

بشه، نهایتش اینه دیگه نمیبرتت

باید ناز کردنو یاد بگیری قرار نیس دور از جون عین یه خدمتکار کار کنی که

کارهم میکنی رو دور آهسته، خیییییلی اهسته

بعدم زبونت دراز بشه اینقد کمرم درد میکرد باز با اون حال جاروبرقی کشیدم که کمک حالشون باشم ولی قشنگ طولش بده تا کمتر ازت کار بکشن بذار توبه کنن دفه ی بعد نگن کار انجام بده

جلوشوهرت مخصوصا پاشو گردگیری کن کمک کن، رفت بشین سرجات💖

بشه، نهایتش اینه دیگه نمیبرتت باید ناز کردنو یاد بگیری قرار نیس دور از جون عین یه خدمتکار کار کنی ک ...

ترکا این چیزا حالیشون نمیشه 😳😳خیلی پشیمونم زنش شدم

کار من از اول اشتباه بوده.میدونم نباید انقدر بهش احترام میکردم که اونوقت شب پا بیاد اونشبم اشتباه ...

سلام

یا یه کار خوب را انجام ندید یا اگر هم دادین هیچ وقت منت نذارید اینجوری تمام زحماتتون هدر میره. منم باشم اگر شوهرم برا خانواده ام کاری انجام بده بهم بگه و منت بذاره خیلی ناراحت میشم خیلی زیاد. ودلم می خواست اصلا اون کارو نمی کرد

شما هم از دیروقت اومدنش ناراحت بودی باید با موقع آرامش بهش میگفتی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706