2733
2734
عنوان

سفارش آشغاله من

662 بازدید | 27 پست

چند روز قبل تو سایت دیوار یه جاکفشی دیدم که شبیه به کنسولم بود خیلی خوشم اومد گفتم بزار بگیرم ست شه .بماند تو اگهی زده بود ۳۸۰ اما زنگ زدم گفت ۵۰۰ .۵۰ هم کرایه .ندیده سفارش دادم .دیشب اومد جلو در دیدم یه چیز آشغال گذاشتن جلو در گفتم ببخشید پایه هاش کو؟ گفت تو جعبه است پیچیه باید خودتون وصل کنید .منم با همسرم و پدرم که خونمون بود اومدیم وصل کنیم یه پیچش هرز شده بود یه پایش شکست 😑

همسرم انقدر بدش اومد خواست ببره بزارتش سر کوچه تو آشغالا اما من دوسش دارم با اینکه جنسش داغونه . با چسب میشه چسبود پایش و ؟ چه چسبی خوبه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

🤣🤣🤣 مردم ازخنده 

ببخشید عزیرم نمیدونم چه چسبی خوبه ولی اگر قرار حجم سنگینی روی اون پایه ثابت بشه فکر نکنم  با چسب دوام بیاره ! 

بهتره بست کنید با بست های اهنی 

خواهش میکنم واسه فرج صلوات بفرستید🌹
2738

سایت دیوار دست دومه .درضمن باید بعد دیدن پول بدید وگرنه امکان کلاهبرداری زیاده

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

چند وقت پیش یه وسیله ای در حد نو توی دیوار گذاشته بودن برای فروش با نصف قیمت از یه استان که با استان ما فاصله زیاد داشت پدرومادرم میخواستن بخرن حالا جالب ابنجا بود که هم پدر و مادرم با دوشماره مختلف بهش زنگ رده بودن بهشون گفته بود پول بریزین با حسابم الان براتون پست میکنم

چند وقت پیش یه وسیله ای در حد نو توی دیوار گذاشته بودن برای فروش با نصف قیمت از یه استان که با استان ...

چه کلاهبردار خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706