2737
2734
عنوان

تاخیر

| مشاهده متن کامل بحث + 162 بازدید | 17 پست
توی ۱۱ هفته گفتن رشدش تو هفته ی ۷ متوقف شده باورم نمیشد باتوهم زندگی میکردم خدا برای احدی نیاره چقدر ...

افرودیت گیاهیه   .ال کارتین  ...فرتیل اید  ..  خوبن  ولی اول به پزشک بگو  حتماا   

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
من از اولین بارداریم یه پسر یازده ساله دارم و این یکی از اولین بارداری ازدواج دومم بود

عزیزم من اولین سقط وداشتم خودم بچم پوچ بود قلبش تشکیل نشد پریودمم تاخیر داش مث شما عادیم بود نگران نباش

خدایا کمکم‌ کن❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی ۱۱ هفته گفتن رشدش تو هفته ی ۷ متوقف شده باورم نمیشد باتوهم زندگی میکردم خدا برای احدی نیاره چقدر ...

واى عزيزم خيلى ناراحت شدم از خدا ميخوام به زودى زود يه نى نى سالم و سلامت بذاره بغلت گلم

اين مردا شعور ندارن ولشون كن من خودم نازايى داشتم صبح تا شب ٩ تا قرص ميخوردم بعد دكتر گفت شوهرت بايد هزشب يدونه ويتامينe خارجى بخوره اومدم بهش گفتم پوزخند زد كه اره يعنى تو مشكل دارى من قرص بخورم؟ نميخورد شبا با التماس يدونه قرص ميدادمش تا يك هفته اما ديگه خودمم خسته شدم چقدر ميتونستم با التماس بهش قرص بدم؟؟؟ رهاش كردم به حال خودش گفتم ببين من تنها كه بچه نميخوام تو هم بالاخره ميخواى پدر بشى من روزى ٩ تا قرص جلو چشمت ميخورم ولى تو حاضر نيستى يه دونه قرص بخورى و فلان.....اخرشم نخورد منم بيخيالش شدم اينا همه از بى عقلى و بيشعورى مردا هست عزيز خودتو ناراحت نكن اين مرد تو زندگى منو اندازه موهاى سرم غصه داده ديگه واقعا بريدم ازش😔