2733
2734

حسن یوسف داشتم خونه بابام هرکی ازکوچه رد میشد پشت پنجره میدیدش !درمیزد یه شاخه ازش میخواست انقدمخملی و خوشکل بود!

اولا بایدخاکش خوب باشه،بعدمستقیم جلوآفتاب نزارین بزارین پشت پنجره رو به آفتاب،آفتاب باعث بنفش شدن و مخملی شدنش میشه،چای سرد بریزین توگلدون هرزگاهی باآب برنج خیس شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلای منو ببین

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت بابت هدیه قشنگت، وقتی که درست از همه جا ناامید بودم بهم امید دادی ❤یکروز قبل موعود بعد یازده سال نازایی و یک سقط پوچ با نامیدی تست زدم و در کمال تعجب مثبت شد😍❤تاریخ 1402/9/13❤ 💜۱۴٠۲/۹/۲۷ صدای قلب کوچولوش رو شنیدم 💜  خدایا خودت نگهش دار برام، پسر قشنگم زودی بیا بغل مامان،من منتظرتم😍😍😘😘 دوستان دعا کنین این یکی برام بمونه من به دعای شما نی نی سایتی ها اعتقاد دارم❤🙏🏻
2731
خیلی نازن   من اولین باره که گیاه نگه میدارم

من خیلی وقته دارم،تازه رو حیاطمون باید بیای ببینی،گوجه بادمجون،بامیه،سبزی همه چی کاشتم😂خیلی بهم روحیه میده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت بابت هدیه قشنگت، وقتی که درست از همه جا ناامید بودم بهم امید دادی ❤یکروز قبل موعود بعد یازده سال نازایی و یک سقط پوچ با نامیدی تست زدم و در کمال تعجب مثبت شد😍❤تاریخ 1402/9/13❤ 💜۱۴٠۲/۹/۲۷ صدای قلب کوچولوش رو شنیدم 💜  خدایا خودت نگهش دار برام، پسر قشنگم زودی بیا بغل مامان،من منتظرتم😍😍😘😘 دوستان دعا کنین این یکی برام بمونه من به دعای شما نی نی سایتی ها اعتقاد دارم❤🙏🏻
به نظرت با قیچی کردن درست نمیشه؟ 

فکرکنم به اون قسمت وسط برسه متوقف بشه،بازم صبرکن اگه نشد ساقه هاش جدا کن بزار ریشه بزنه و خاکشم کود برگ بریز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738